Toplantıda geçen diyalog herkesin dilinde! Vitor Pereira'dan yönetime olay cevap

Toplantıda geçen diyalog herkesin dilinde! Vitor Pereira'dan yönetime olay cevap

92
0
PAYLAŞ

Toplantıdaki diyalog herkesin ağzında!  Vitor Pereira'dan yönetime olay yanıtı

takvim

Vitor Pereira ile yollarını ayırmayı planlayan Fenerbahçe, Portekizli teknik adamdan şok bir yanıt aldı. Sarı-lacivertli teknik direktörlerden Selahattin Baki, önceki gün Vitor Pereira ile bir araya geldi. İddiaya göre kritik görüşmede Selahattin Baki, Pereira’ya “Bu iş gitmez, işi bırakın” dedi. Portekizli teknik adam Baki’ye “Başarısız olduğumu düşünmüyorum. İstifa gibi bir düşüncem yok mu?

Victor Pereira ayrılık yolları hakkında FenerbahçeSanki başına bela olacakmış gibi. Takvimin haberine göre Yönetim, Sarı-Lacivertliler’in göndermek istediği Vitor Pereira’dan istirahat etti. Önceki gün Portekizli teknik adamla kritik bir görüşme yaparak, Selahattin BakiAldığı cevapla adeta şok oldu!

VITOR PEREIRA’DAN SELAHATTİN BAKİ’YE: İSTİFA GİBİ DÜŞÜNCELERİM YOK!

Önceki gün Vitor Pereira ile görüşen Fenerbahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki, Portekizli teknik adamdan aldığı cevapla buzları kırdı! Selahattin Baki’den Pereira’yaBu gitmiyor, en iyisi görevi bırakman. anlayışınızı rica ediyoruz’ dedi ama Vitor Pereira’dan beklenmedik bir cevap aldı:

Başarısız olduğumu düşünmüyorum. Neden istifa etmeliyim? Bırakmak gibi bir düşüncem yok.

VITOR PEREIRA İLE BİR TOPLANTI DAHA

Vitor Pereira ile yaptığı görüşmeden istediği sonucu alamayan yönetim, duruma çözüm arıyor. Yönetim tek taraflı olarak Pereira’yı görevden alırsa bunun bedeli ağır olacaktır. Başkan Ali Koç ve yöneticilerin orta yol bulmak için Pereira ile bir görüşme daha yapacakları öğrenildi.

(Takvim)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK