Terim'e sert sözler: Ya teknik direktörlüğü bırak ya da…

Terim'e sert sözler: Ya teknik direktörlüğü bırak ya da…

55
0
PAYLAŞ

Erman Toroğlu'ndan Fatih Terim'e sert sözler: Ya cumhurbaşkanlığını bırakın ya da...

Aksam.com.tr

Galatasaray’ın Yukatel Kayserispor’a 3-0 yenildiği maçın ardından sarı-kırmızılı ekibin teknik direktörü Fatih Terim’e ünlü yorumcu Erman Toroğlu yüklendi. Erman Toroğlu, Fatih Terim’e “cumhurbaşkanlığını bırakma” çağrısında bulundu.

Spor yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, ev sahibi takımın 3-0 üstünlüğüyle sona eren Yukatel Kayserispor-Galatasaray maçını değerlendirdi.

A Spor ekranları “Takım oyunu” Programla ilgili konuşan Toroğlu, Fatih Terim için şunları söyledi. “Bir önceki yönetime başkanlık etmeye çalıştı, anlaşamadılar. Bunu zaten bu yönetime yapıyor. Ya teknik direktör ol ya da gelip kulüp başkanı ol. Fatih Terim şu anda gizli kulüp başkanı. Menajerler yapmalı. bana ‘hayır’ de. Hem koç hem de başkan olamazsın. Bu kadar. Basit, açık.” dedim.

bozguna uğratmak! Maç sonucu: Yukatel Kayserispor-Galatasaray: 3-0

“MÜMKÜN…”

Galatasaray maçını değerlendiren Erman Toroğlu, şunları söyledi: “Kötü bir top oynadılar ama sürpriz değil. Adam her şeyi yapamaz. Fatih Terim ‘Takımın teknik direktörü olayım, kulübü yöneteyim’ dedi. Son bir yıldır bunu yapıyor.” ifadeleri kullandı.

Fatih Terim o isimler için biletleri kesti ve Hikmet Karaman’a tepki gösterdi

“GALATASARAY’A İLGİ”

“Fatih Terim gerçekten tarih yazıyor, Kayserispor ilk kez Galatasaray’a 3 gol attı.” Erman Toroğlu sözlerine şöyle devam etti:

Muslera kendi kendine ne diyecek, yine yaptı, üç olay. Muslera’yı yıllardır böyle görmemiştim. Galatasaray içeride huzursuz.

Galatasaray’ın Lazio maçında çok koştuğunu belirten Toroğlu, şunları söyledi: “Kayserispor savunmada, forvette ve arkada çok iyi hazırlandı. Takım Hikmet Karaman’ın dediğini iyi yaptı. Dua etsinler 5.lik olmasın. Hiç oyuncu olmasaydı ilk yarı 4,5 olurdu. “ dedim.

Galatasaray’a gol attığı için ağlayan Emrah Başsan’dan açıklama

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK