Talisca'dan yine aynı taktik! Beşiktaş sözleri gündeme oturdu

Talisca'dan yine aynı taktik! Beşiktaş sözleri gündeme oturdu

142
0
PAYLAŞ

Anderson Talisca, bir gün tekrar Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledi.

Guangzhou’dan Al-Nassr’a 8 milyon euro’ya transfer olan Anderson Talisca, Beşiktaş günlerine özlemini dile getirerek, “Bir gün yeniden Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” dedi.

TALISCA: EN BAŞARILI OLDUĞUM YER BEŞİKTAŞ

Suudi Arabistan’ın Al-Nassr takımında forma giyen Beşiktaş’ın eski futbolcusu Anderson Talisca, son röportajında ​​”Kariyerimde en başarılı olduğum yer Beşiktaş oldu” dedi. Beşiktaş’a gelişini anlatan Talisca, “Benfica’da yaptığım tartışmanın hemen ardından biraz aceleyle Beşiktaş’a geldim. Rui Vitori ile tartıştım ve ayrılmak zorunda kaldım. Bulunduğum yer Beşiktaş’tı. Kariyerimde en başarılı oldum. Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale Beşiktaş’ta ulaştım. “Çıkmaya çok yakınım. Avrupa Ligi’nde yarı final oynadım. Beşiktaş sayesinde kariyerimde bir adım öne geçtim” dedi.

“BİR GÜN YENİDEN OYNAMAK İSTİYORUM”

Bir gün tekrar Beşiktaş’ta oynamak istediğini belirten Anderson Talisca, “Orada çok mutluydum. Bir gün tekrar Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” dedi.

MİLLİ TAKIM Hüzünlü

Brezilya Milli Takımı’nda yer alamamasının üzüntüsünü dile getiren Talisca, “2018 kariyerimin dönüm noktalarından biriydi. Brezilya Milli Takımı’na çağrıldım. Orada tek bir şans bekliyordum. Kendimi göstermek istedim. ama o şans gelmedi ve o macera kısa sürdü. devam etti” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK