Stefan Kuntz'un Türk ve Alman yardımcısı belli oldu! TFF'den açıklama geliyor

Stefan Kuntz'un Türk ve Alman yardımcısı belli oldu! TFF'den açıklama geliyor

120
0
PAYLAŞ

Stefan Kuntz'un Türk ve Alman asistanı belli oldu!  TFF'den açıklama

A Milli Futbol Takımımızda Şenol Güneş’in yerine göreve başlayan Stefan Kuntz’un Türk asistanı belli oldu. Alman basını, Stefan Kuntz’un yardımcılığına Türk ismin Kenan Koçak olacağını duyurdu. Kenan Koçak dışında Jan-Moritz Lichte’nin de Stefan Kuntz’un ekibine katılacağı iddia edildi.

A Milli Futbol Takımımızın Antrenörü Stefan Kuntz Sezon resmen dün başladı. Stefan Kuntz’un asistanlığını yapacak olan Türk isim merak konusu oldu. Alman basınında en çok konuşulanlar, Stefan Kuntz’s türk yardımcıresmen açıklandı.

KUNTZ ‘TÜRK DİLİ EĞİTMEN İSTİYORUM’ DEDİ

‘Stefan Kuntz’un Türk asistanı kim olacak?’ Sorusu gündemde kalırken Alman teknik direktör Pazartesi günü düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, “U21 takımındaki asistanım bilimsel konularda çok tecrübeliydi. O yaş grubu için bir uzmandı. İhtiyacımız olmayacak. burada böyle bir şey. Onun yerine anadili Türkçe olan birini tercih ederim.‘ kullanmıştı.

KENAN KOÇAK, STEFAN KUNTZ’IN TÜRK YARDIMCISI

Stefan Kuntz’un yardımcı antrenörle ilgili açıklamalarının ardından Alman basınından flaş bir iddia ortaya atıldı. Kicker’ın haberine göre Kenan Koçak, Stefan Kuntz’un Türk asistanı olacak. Sonunda Hannover 96’yı çalıştırıyor Kenan KocakTürk Milli Takımı’ndan bu teklifi dört gözle bekliyor. Stefan Kuntz’un Kenan Koçak ile 3 asist daha istediği ve Norveç maçına 4 asistle gitmek istediği öğrenildi.

TFF’DEN RESMİ AÇIKLAMA GELİYOR

Türk yardımcı antrenör için daha önce Mustafa Doğan ve Tayfun Korkut isimleri öne çıkarken, Kenan Koçak’ın iddialarının ardından gözler TFF’ye çevrildi. Konuyla ilgili resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor.

DİĞER ASİSTAN JAN-MORITZ LICHTE

Kicker ise Kenan Koçak’ın yanı sıra Stefan Kuntz’a bir yardımcı daha duyurdu. Habere göre, Mainz’i en son çalıştıran Jan-Moritz Lichte, Alman teknik direktörün kadrosuna dahil edilecek.

JAN-MORITZ LICHTE KİMDİR?

En son Mainz’de teknik direktörlük yapan 41 yaşındaki Jan-Moritz Lichte, daha önce Mainz, Hannover, Leverkusen, St. Pauli ve Paderborn’da yardımcı antrenörlük yapmıştı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK