Sergen'in 'Beyni yok' dediği videoyu Balotelli'ye kim izletti? Açıkladı

Sergen'in 'Beyni yok' dediği videoyu Balotelli'ye kim izletti? Açıkladı

120
0
PAYLAŞ

Balotelli'ye Sergen Yalçın videosunu kim izletti?" kendisi açıkladı

Adana Demirspor’un deplasmanda Beşiktaş ile 3-3 berabere kaldığı maçın ardından Sergen Yalçın’a yaptığı hareketle gündeme gelen Mario Balotelli konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Beşiktaş taraftarıyla bir sorunum yok” diyen Balotelli, Sergen Yalçın’ın ismini vermek istemediği bir futbolcu arkadaşının, “Beyni yok” yorumunu yaptığı videoyu kendisine izlettiğini söyledi.

Mario Balotelli’nin konuyla ilgili TV100’e yaptığı açıklamalar şöyle:

“BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI İLE SORUN YOK”

“Türkiye’ye gelmeden önce benimle ilgili her şeyi izledim. Bu benim prensibimdir. Bu profesyonelliktir. Profesyonel sporda bu zaten var. Türkiye ile ilgili tüm bilgileri aldım. Vatandaşlardan her zaman memnun oldum. Türkiye Cumhuriyeti halkı ve bana gösterdikleri ilgi Beşiktaş taraftarıyla bir sorunum yok.

SERGEN YALÇIN’IN BALOTELLİ VİDEOSUNU KİMLER İZLEDİ?

Soyunma odasındayken isminin verilmesini istemediğim bir futbolcu arkadaşım maç öncesi videoyu izletti. Orada Sergen Yalçın’ın bana ‘Beyni yok’ dediğini gördüm. Çok üzüldüm. Bu bana farklı bir motivasyon verdi. Soyunma odasında öğretmenime ‘Lütfen benimle oyna. Oynamak istiyorum, verecek bir cevabım var. Akıllı mıyım, değil miyim?’ Beyinsiz miyim, değil miyim? ‘Ona göstereceğim’ dedim.

“BÜTÜN PREMIUMLARI SOKAK ÇOCUKLARINA BAĞIŞIYORUM”

Bilinsin ki benim asla para ve pullarla işim olmaz. Bu sporu seviyorum, futbol. Beni tanıyan herkes bilir. İtalya Milli Takımı ile şampiyon olduğumda aldığım tüm bonusları İtalya’daki sokak çocuklarına bağışladım. Çocukları çok seviyorum. Gençleri çok seviyorum. Benim için milliyet, din, dil, ırk farketmez. Herkesi çok seviyorum.

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ben de önümüzdeki hafta için devlet yetimhanesinden randevu istedim. Türkiye Cumhuriyeti Devleti de olumlu yanıt verdi ve kendisine teşekkür etti. Oradaki çocuklara yardım edeceğim. Onlara forma, futbol ayakkabısı, spor ayakkabı, kırtasiye, eşofman, şort alacağım. Her ne ise, eksik ne varsa hepsini kendim karşılamaya karar verdim. Bana bu fırsatı verdiği için Türkiye Cumhuriyeti Devletine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK