'Şehir kenetlendi umutluyuz'

'Şehir kenetlendi umutluyuz'

63
0
PAYLAŞ

Berna Gözbaşı: Şehir sıkıştı, umutluyuz

Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, “Hem şehir, hem taraftar, hem yönetim, hem teknik heyet hem de oyuncularımız birbirine inanılmaz bağlı. Bu seneyi bu atmosferi bozmadan güzel bir yerde bitirmeyi umuyorum.” dedim.

Gözbaşı, Galatasaray’ı evinde 3-0 yendikten sonra stat çıkışında çok mutlu olduklarını söyledi.

Kayserispor’un daha iyi yerlere geleceğini belirten Gözbaşı, şunları kaydetti:

Öncelikle çok mutluyum. Geçen hafta kaybettiğimiz maçı telafi edeceğimizi söyledim. Biz sözümüzü tuttuk. Bu maç ligdeki yerimizi belirlemek için inanılmaz derecede önemliydi. Neyse ki yavaş yavaş ligdeki yerimizi belirlemeye başladık. Ayrıca benim için bir anlamı var, Kayserispor en son doğduğum yıl olan 1974’te Galatasaray’ı kendi evinde yendi. Takımın bugün bana bunu vermesi tarihi olarak çok anlamlıydı ve ilk gol 38. dakikada geldi. Çok mutluyuz. Bu sezon bizleri yalnız bırakmayan teknik ekibimize, her futbolcumuza, tüm ekibimize ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Yukatel Kayserispor’u en başından tanıyoruzdur tabi ama inşallah daha yükseğe, hak ettiği yere gelir… Başkanlığa geldiğimde neredeydik biliyorsunuz. Şimdi bu yılın sonunda da şehrimizi hak ettiğimiz yerde gururlandırmaya devam edeceğiz. İlk başkan olduğumdan beri hep bunun sözünü verdim.

bozguna uğratmak! Maç sonucu: Yukatel Kayserispor-Galatasaray: 3-0

Gözbaşı, ligi iyi bir yerde bitirmek istediklerini vurgulayarak, “Tabii ki geçmiş yıllarda da çok zor günler yaşadık. Umarım ivmemiz artarak devam eder. Hem taraftarlarımıza, hem tüm şehre hem de herkese destekleri için teşekkür ederim. Hem şehre, hem de taraftarlara.” , yönetim, teknik heyet ve oyuncularımız inanılmaz kenetlendi. Bu sene de atmosferi bozmadan devam edeceğiz. Umarım güzel bir yerde bitiririz.” dedi.

Hikmet Karaman: Hak ettik abartmaya gerek yok

Galatasaray’a gol attığı için ağlayan Emrah Başsan’dan açıklama

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK