Sadettin Saran ilk kez açıkladı: Aday olacağım

Sadettin Saran ilk kez açıkladı: Aday olacağım

74
0
PAYLAŞ

Sadettin Saran ilk kez açıkladı: Aday olacağım

Fenerbahçe’nin eski yöneticisi ve iş adamı Sadettin Saran, Sarı-Lacivertlilerin bir sonraki kongresinde cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı. İTÜ Bilgi Teknolojileri Zirvesi’nde konuşan Sadettin Saran, ilk kez cumhurbaşkanı adayı olacağını duyurdu.

Fenerbahçe’nin eski yöneticilerinden Sadettin Saran, Sarı-Lacivertliler için cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı. Sadettin Saran, İTÜ Bilgi Teknolojileri Zirvesi’nde yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’nin bir sonraki kongresinde başkan adayı olacağını duyurdu. Saran konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Fenerbahçe’nin durumu daha iyi olabilir, olacak. Bana gelince, ben hiç saklamadım, yönetime gelince herkes kendini tanıtıyor, menajer oldukları için çok heyecanlılar. Yönetim kurulunun en küçüğüydüm. ‘Ya faydalı olamazsam’ diye düşünüyordum.Fenerbahçe Bana çok şey kattı.’Bir gün hayalim Fenerbahçe’nin başkanı olmak’ dedim. Etrafımda hayali başkanları olan insanlar istiyorum. Bir sonraki olağan kongrede aday olacağım. Her şey değişir, Fenerbahçe şampiyonluğa giderse ben aday olmayacağım. Ama bu şartlar böyle devam ederse ben

ALİ KOÇ’UN 3 YIL DAHA GÖREVİ VAR AMA…

2018’de Fenerbahçe Başkanı seçilen Ali Koç, 2021’de yapılan seçimlerde ikinci kez kulüp başkanı oldu. Koç’un görev süresi 3 yıl daha devam ediyor ancak karar verilebileceği tartışılan konular arasında. Kötü gidişattan dolayı sezon sonunda.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK