Rıza Çalımbay'a yine Beşiktaş'ı sordular: Başarılarımla bir yere geldim

Rıza Çalımbay'a yine Beşiktaş'ı sordular: Başarılarımla bir yere geldim

92
0
PAYLAŞ

Rıza Çalımbay'a Beşiktaş'ı tekrar sordular: Başarımla bir yere geldim.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, deplasmanda 3-1 kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’la ilgili soruya Rıza Çalımbay, “Kesinlikle Beşiktaş’tan herhangi bir teklif almadım, menajerlerle de konuşmadım. Aramak, aramak benim işim değil. Başarımla bir yere geldim” ifadelerini kullandı.

Rıza Çalımbay, Kasımpaşa ile 3-1 kazandıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam Beşiktaş ile ilgili soruyu da yanıtladı.

Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan maçın ardından düzenlediği basın toplantısında görüşlerini dile getiren deneyimli teknik adam, üst üste 4. kez kazandıklarını hatırlatarak, “Son 3 maçta ligin en iyi takımlarıyla oynadık. ve kazandık. Oynayarak kazandık. Bu maçın zor olacağını biliyorduk. İlk yarıda “İstediğimiz gibi oynamadık. İkinci yarı çok iyi futbol oynadık. Oyunu iyi bitirdik. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başarılarını sürdürmek istediklerini vurgulayan Çalımbay, “Son zamanlarda çok iyi gidiyoruz. Bu takımı son 2 sezonda Avrupa kupalarına götürdük. Böyle bir başarıya imza attık. Ligi bitirmeye çalışacağız. Bu sezon iyi. Lig çok zor. Çok dikkatli olmalıyız. Bu oyun biraz oyun. Daha yukarılara gitmeliyiz.” görüş bildirdi.

Rıza Çalımbay, Beşiktaş’ın teknik direktör adayları arasında isminin görüntülenip görüntülenmediği sorulduğunda, “Kesinlikle Beşiktaş’tan herhangi bir teklif almadım, teknik direktörlerle de görüşmedim. Aramak, aratırmak benim huyum değil. Başarılarımla bir yere geldim. Beşiktaş Kulübü benim için çok değerli. Futbol. “Hayatım orada başladı ve orada bitti. Antrenörlük ve futbol kariyerimde güzel zamanlar geçirdim.” yanıtını verdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK