Rıdvan Dilmen Galatasaray'daki 3 ayrılığı açıkladı

Rıdvan Dilmen Galatasaray'daki 3 ayrılığı açıkladı

77
0
PAYLAŞ

Rıdvan Dilmen Galatasaray'da 3 ayrılığı açıkladı!  Mbaye Diagne, Ryan Babel ve...

aksam.com.tr

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Fatih Terim’in daha önce ima ettiği ve Galatasaray’da itibarsızlaştırdığı 3 futbolcuyu tek tek açıkladı. Fatih Terim’in açıklamalarını “tehlikeli” olarak nitelendiren Rıdvan Dilmen, söz konusu futbolcular için “Yani gideceğiz” dedi? ifadeleri kullandı. Peki Rıdvan Dilmen’in açıkladığı ve Galatasaray’ın göndermek istediği 3 oyuncu kim?

GALATASARAY’IN GÖNDERMEK İSTEDİĞİ 3 FUTBOLCU KİMDİR?

ünlü futbol yorumcusu Rıdvan DilmenKayserispor-Galatasaray maçının ardından teknik direktör Fatih Terimİşaret edilen ve itibarsızlaştırılan 3 futbolcuyu açıkladı. Fatih Terim’in1 OcakAçıklamalarını “tehlikeli” olarak nitelendiren Rıdvan Dilmen, “Yani gidiyoruz diyorlar‘ dedi.

İşte Fatih Terim’in ima ettiği ve Rıdvan Dilmen’in açıkladığı futbolcular…

1-SOFİANE FEGHOULİ

Galatasaray’da uzun süredir krizde olan Sofiane Feghouli, özellikle St.Johnstone maçında harika bir performans sergiledi ancak istikrarı sağlayamadı ve tekrar gözden düştü. Fatih Terim, yüksek maliyetiyle Galatasaray’a yük olan Sofiane Feghouli’yi feda etti.

2-MBAYE DIAGNE

Disiplinsiz tavırları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Mbaye Diagne, Fatih Terim’in kapı gösterdiği bir diğer isim. Galatasaray, devre arasında Mbaye Diagne için gelecek teklifleri değerlendirecek.

3-RYAN BEBEK

Özellikle Galatasaray taraftarının bahtsız olduğu Ryan Babel, Fatih Terim’den çok pozisyon almasına rağmen bu fırsatları değerlendiremedi. Galatasaray, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Ryan Babel’i elden çıkarmanın yollarını arıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK