Rıdvan Dilmen fikir değiştirdi, şampiyonluk favorisini açıkladı

Rıdvan Dilmen fikir değiştirdi, şampiyonluk favorisini açıkladı

58
0
PAYLAŞ

Rıdvan Dilmen şampiyonluk favorisini açıkladı

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Süper Lig’de şampiyonluk favorisini açıkladı. Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ı daha önce açık ara favori olarak gördüğünü ancak sakatlıklar nedeniyle gardını düşürdüğünü söyledi. Fenerbahçe’nin en güçlü ikinci takım olduğunu belirten Dilmen, “Trabzonspor’un iyi bir kadrosu var” diyerek herkesin Galatasaray’dan ümidini kestiğini belirtti.

Fenerbahçe’nin Giresunspor’u 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Rıdvan Dilmen, Süper Lig’de şampiyonluk yarışını değerlendirdi. Beşiktaş’ı daha önce açık ara favori olarak gördüğünü ancak sakatlıkların gardını düşürdüğünü söyleyen Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin en güçlü ikinci kadro olduğunu iddia etti. ‘Trabzonspor’un iyi bir kadrosu var’ diyen Dilmen, “Galatasaray’dan herkes ümidini kesiyor” dedi.

İşte Rıdvan Dilmen’in şampiyonluk yarışıyla ilgili sözleri:

“Şampiyonluk yarışında en güçlü takıma sahip takım Beşiktaş, ikinci en güçlü takıma sahip takım Fenerbahçe. İkincisi, tam olarak söyleyemem, bence kalıpta oynamıyorlar. Ben bir yorumcuyum, hocaya yorumum yanlış olabilir.Trabzonspor’un da iyi bir takımı var.Galatasaray’dan herkes ümidini kesiyor.Beşiktaş,Fenerbahçe,Trabzonspor zirveye ulaşırsa işleri zor.Sırada hangisini yakalayacaklar?

“ŞAMPİYONA’DA FAVORİMİ BEŞİKTAŞ OLDU AMA…”

Beşiktaş’ın şampiyonada açık ara favori olduğunu söylüyordum ama sakatlıklar gardımı düşürdü. Fenerbahçe’nin sistemsel sorunları var. Galatasaray’da Fatih Terim’in 1 Ocak açıklamasını sorun olarak görüyorum. Bu tehlikeli bir mesajdır. Sistemik başarısızlıklara rağmen Fenerbahçe iyi bir puana sahip. Trabzonspor sistemli oynuyor, kadrosunda defans ve sağ bek sorunları var ama çok değerli hücum organizasyonları var. Hatta 10 kişiyle pozisyon alıyorlar.”

“BU TAKIM VITOR PEREIRA’NIN İSTEDİĞİNİ YAPAMAZ”

Fenerbahçe’nin yeterince performans göstereceğini düşünmüyorum. Bu takım Vitor Pereira’nın istediğini yapamıyor. Yapmak istediklerini yapacak bir takım yok! Bu takım hücum presleri yapamaz. Bu oyunculardan yaratıcılık bekleyeceksiniz.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK