ÖZEL! Şenol Güneş hayırlı olsun

ÖZEL! Şenol Güneş hayırlı olsun

43
0
PAYLAŞ

ÖZEL!  Beşiktaş'ta ikinci Şenol Güneş sezonu başladı

AKŞAM Özel Haberleri
Şafak GÖZMEN

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin Şenol Güneş ile Beşiktaş’ta görüştüğü ve her konuda anlaştığı kaydedildi… Şenol Güneş devre arasında takımı devralacak. Tecrübeli teknik adam Beşiktaş, Başkan Ahmet Nur Çebi’nin ısrarı üzerine ilk maçını Çaykur Rizespor ile oynayacak.

Sergen Yalçın’ın istifasının ardından teknik direktör arayışı devam ediyor Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş olacak…

Yönetim kurulu toplantısında Başkan Ahmet Nur Çebi, Şenol Güneş’in adını anmasına rağmen bazı yöneticilerin deneyimli teknik direktöre itiraz etmesi üzerine, “Adaylarınız kimler?” Sorduğu söyleniyor. Ardından bazı isimler basına yansıdı ve anlaşmaya varıldığı iddia edildi. Ancak bu isimler toplumda kabul görmeyince, rota Şenol Şenol Güneş’e döndü. Güneş yönetimindeki bazı isimlerin kendisini istememesi nedeniyle çekimser ama bu Başkan Çebi’nin ısrarı üzerine yeşil ışık yaktığı iddia edildi.

ŞENOL GÜNEŞ, ÖNDER KARAVELİ’DEN TAKIM ALACAK

siyah ve beyazlar, Fenerbahçe derbi dahil. Göztepe ve İttifak Holding Konyaspor maçlarına Önder Karaveli yönetim altında olacaktır. Şenol Güneş, ilk yarının sonunda takımı devralacak. İkinci yarının ilk maçı Çaykur Rizespor Mücadelede takımı Şenol Güneş yönetecek.

PORTEKİZ BASIN: BRUNO PINHEIRO OLMAYACAK

Öte yandan Portekiz basını Bruno Pinheiro’nun Beşiktaş ile anlaştığını iddia etse de 45 yaşındaki teknik adam Siyah Beyazlı takımda olmayacak. Aynı şekilde Başkan Çebi de Pinheiro’yu istemiyor.

ÖZEL! Galatasaray’da skandal: İki yönetici küfür ettiği için “Burak” oldu!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK