ÖZEL! Galatasaray'da skandal: İki yönetici küfürden ‘Burak‘tı!

ÖZEL! Galatasaray'da skandal: İki yönetici küfürden ‘Burak‘tı!

121
0
PAYLAŞ

ÖZEL!  Galatasaray'da skandal: Küfür eden iki yönetici "Burak"ti!

AKŞAM Özel Haberleri

Galatasaray yönetiminin CEO oylamasında 12 çoğunluğa rağmen Burak Elmas söylediklerini yaptı. Başkan Burak Elmas, Hande Ocak Başev’in CEO olarak atanmasını oyladı. 12 yönetici “Hayır” oyu verdi. Elmas, “Beğenseniz de beğenmeseniz de olacak” dedi. Bunun üzerine Galatasaray’ın iki yöneticisi Rezan Epözdemir ve Köksal Ünlü istifa etti. Daha fazla istifa gelebilir.

Galatasaray’da Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemiristifasının perde arkası AKŞAM ulaşmış. Galatasaray Başkanı Burak Elmas daha önce onunla çalışmış olan Hande Ocak Başevdernek ve bağlı kuruluşlara göre Onu CEO olarak atamak istedi. Bu talep yönetim kurulunda oylamaya sunuldu. Yöneticilerin çoğu “Başkanım biz burayı yönetmeye geldik. Ancak siz dışarıdan getirdiğiniz profesyonel yöneticilerle bu kulübü yönetiyorsunuz ve bizi devre dışı bırakıyorsunuz.” itiraz etti.

Dinlenme eşdeğeri yok

SADECE 4 KABUL OYUNU

Bu şiddetli muhalefet ortamı oylamaya da yansıdı. Asil üye olan lise müdürünün katılmadığı ve başkan ile birlikte 16 kişinin hazır bulunduğu oylamada, Başkan Elmas ve 3 yönetici dışında herkes ‘Reddet’ için el kaldırdı. Başkan Burak Elmas, bisikletim kanık ve Ahmet Ozan Şenerbir kişiyle daha “Evet” oy verdi. Bu durumda atamanın onaylanmaması gerekir. Ancak Başkan Burak Elmas, “Görevi yaptım. Beğenen beğensin, beğenmeyen beğensin… Dinlendi.

Galatasaray’da bir transfer, bir ayrılık

YÖNETİM SORUN DEVAM EDİYOR

Beşiktaş derbisinin ardından bu gelişmelerle ilgili olarak daha önce Başkan ile farklı görüş bildiren yönetim kurulundaki meslektaşlarına Avukat Rezan Epözdemir, “İstifa edeceğim” söz konusu. Ve sözünü tuttu ve istifa etti. Daha sonra Köksal Ünlü istifasını açıkladı. İstifa edeceklerini belirten bazı yönetim kurulu üyelerinden henüz böyle bir karar çıkmadı. Ancak bu krizin önümüzdeki dönemde de devam etmesi bekleniyor.

ÖZEL! Beşiktaş’ta ikinci Şenol Güneş sezonu başladı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK