'O malum takımı Rize'ye gömmemiz lazım!'

'O malum takımı Rize'ye gömmemiz lazım!'

69
0
PAYLAŞ

Tahir Kıran'dan Galatasaray sözleri: O takımı Rize'ye gömmemiz lazım!

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Oğulcan Çağlayan krizi nedeniyle karşı karşıya kaldıkları Galatasaray hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. 3 Ekim’de Galatasaray ile oynayacakları maçla ilgili olarak Kıran, “O takımı Rize’ye gömmemiz lazım!” dedi. dedim.

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Oğulcan Çağlayan sürecinde gerginlik yaşadıkları Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tahir Kıran, Rize’de yayın yapan Çay TV’ye açıklama yaptı. “Paramızı Galatasaray’dan aldık. Nasıl aldık? ‘Bırakma, bize paramızı ver’ dedik ve paramızı aldık. Rizespor başkanlığına şerefimi koydum. Soy adımı koydum. ,kimsenin yemesine ve kaşımasına izin vermem gerekirse dünyayı yakarım gerekirse dünyayı yakarım kedi var o dümeni yemem beni üzen tek şey hemşerilerimiz benim yanımda değiller. onlar benim yanımda olmazlarsa bu baronlarla savaşamam. adalet istiyorum! maçların sonuçlarına hakemler değil oyuncular karar versin!” ifadeleri kullandı.

“BİLGİ EKİPLERİ BİZE ÇOK KONUŞUYOR”

Tahir Kıran, 3 Ekim’de Galatasaray ile oynayacakları maç hakkında da konuştu. “Başakşehir’den puan almamız lazım. O zaman o takımı (Galatasaray) Rize’ye gömmemiz lazım! O takım bizimle çok uğraşıyor. O takımı oraya gömmemiz lazım! Her zaman gitmem. soyunma odası, ama bazı maçlarda, gitmem gereken maçlarda da gideceğim.” dedim.

“BARIS ALPER YILMAZ RIZELİ’YE GELMEDİ!”

Galatasaray’ın Ankara Keçiörengücü’nden transferi hakkında da konuşan Tahir Kıran, Barış Alper Yılmaz “Barış Alper Yılmaz’a Galatasaray’dan önce biz baktık. Bizden 3 milyon Euro istediler. Barış Alper Yılmaz, ‘Rize’ye gelmeyeceğim’ dedi. Adam Rizeli olduğu halde ‘Rize’ye gelmeyeceğim’ dedi. Ne yapacaksın onu zorla mı getireceksin?” ifadeleri kullandı.

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran: Emre Belözoğlu’nu kulübe almayacağım

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK