Mostafa Mohamed'in transferi meğer bu yüzden yatmış

Mostafa Mohamed'in transferi meğer bu yüzden yatmış

73
0
PAYLAŞ

Bu yüzden Galatasaray'da Mostafa Mohamed'in Bordeaux'ya transferi

Son dakika Galatasaray haberleri?? Mostafa Mohamed’in Bordeaux’ya transferi son anda gerçekleşti. Galatasaray, Fransız ekibinin 8 milyon euroluk teklifini kabul etti ancak Zamalek’in Cimbom’dan peşin 4 milyon dolar istemesinin ardından transfer son anda gerçekleşmedi. İşte olanlar

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

MOSTAFA MOHAMED TRANSFER YATTI

Galatasaray’a transfer olan Mustafa Mohamed kapıdan döndü. Sarı-Kırmızılılar, Mısırlı forvet için Bordeaux’nun 8 milyon euroluk teklifini kabul etti ancak Zamalek bloke edildi.

ZAMALEK ÖNCE PARA İSTEDİĞİ TAKTİRDE NE OLDU

Mısırlı ekip, Mostafa Mohamed’in 4 milyon dolarlık opsiyon bedelini peşin olarak istedi ve Galatasaray, söz konusu tutarı vadeli olarak ödeyebileceklerini Zamalek’e iletince transfer engellendi. Bu gelişmeler üzerine Bordeaux da transferden vazgeçti.

ÖZEL HAYATINIZDA DÜZENSİZLİK

Geçen sezon ilk yarıda Zamalek’ten 1.66 milyon euro’ya kiralanan Galatasaray’daki Mostafa Mohamed’in kariyeri rüya gibi başladı, ancak Mısırlı forvet özel hayatı nedeniyle dibe vurdu. Eşini ve ailesini Mısır’da bırakıp İstanbul’da tek başına yaşayan Mostafa Mohamed, özel hayatına dikkat etmediği için eleştirilerin odağı oldu. Yeni sezonda formayı Mbaye Diagne’ye kaptıran Mohamed, daha sonra takımdan ayrılma kararı aldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK