Michy Bathsuayi Premier Lig’e dönüyor! Yeni takımı belli oldu

Michy Bathsuayi Premier Lig’e dönüyor! Yeni takımı belli oldu

24
0
PAYLAŞ

AKŞAM

Belçikalı golcü Michy Batshuayi, Süper Lig’in önce Chelsea Tesisleri’ne gidecek. Ancak fazladan. Beşiktaş’tan ayrılacak olan Michy Batshuayi’nin Leeds United’a transferi iddia ediliyor.

Chelsea’dem kiralanan ve çok eleştirilse de takımın en çok gol atan ismi olan Michy Batshuayi Beşiktaş’ta. Belçika basınındaki habere brat; 28 futbolcu için Chelsea süresi bitti.

MICHY BATSHUAYI’NİN YENİ DURAĞI LEEDS UNITED OLUYOR

İngiliz deviyle 1 sezon daha mukavelesi kalan Belçikalı yıldız, bu sezon kiralanmayacak ve satılacak. Beşiktaş, onu takımda tutmak için pek çok siyah-beyazlılar’ın satın alınamayacak gibi.

Michy, sezon sonu mukavelesini sonra Chelsea’ye dönecek. İngiliz ekibi, senelik mukavelesi 1 için Batshuayi’yi bu kez kiralamadan satma kalacak. Ticari en ciddi teklif ise Leeds United’dan geldi.

CHELSEA İLE ANLAŞTILAR

Belçika basınına göre, kulüpler şimdiden anlaştı ve Batshuayi’nin İngiltere’ye dönmesi bekleniyor. Futbolcu da okuldan sonra resmi imzalar atılacak.

Haberde Ledds United haricinde, Wolverhampton, Everton, Southampton ve Brighton da ona talip oldu. Ancak yeniden yapılananların ardından Leeds United Kulübü’ne yeniden dönüş.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK