Metin Tekin 2 isme yüklendi: Sergen bir daha şans vermez

Metin Tekin 2 isme yüklendi: Sergen bir daha şans vermez

88
0
PAYLAŞ

Gökhan Töre ve Kenan Karaman'ın Metin Tekin'den eleştirileri

Futbol yorumcusu Metin Tekin, Beşiktaş’ın deplasmanda 2-1 kaybettiği maçı değerlendirerek Gökhan Töre ve Kenan Karaman’ı eleştirdi.

Beşiktaş’ın Altay’a 2-1 yenildiği maçın ardından ünlü yorumcu Metin Tekin, Gökhan Töre ve Kenan Karaman’ı eleştirdi. Gökhan Töre’nin Sergen Yalçın’dan bir şans daha yakalayamayacağını ifade eden Metin Tekin, Kenan Karaman için ‘Beşiktaş’ın sol beki veya forvetteki ilk oyuncusu olamaz’ dedi.

NTV’de maçla ilgili yorum yapan Metin Tekin’in açıklamaları şöyle:

“BUNU GÖRMEDİM”

“Bu kadar eksik bir takım hatırlamıyorum. İlk 11’den 11’i sakat olan bir takım düşünemiyorum. Rutini bozmak ve ‘Haydi çocuklar, bir maç oynuyoruz’ demek de zor. yeni oyun’ Beşiktaş 1 gol atıp kazanmayı hayal ediyordu.Ama savunmada kolay bir iş değildi.Savunma birlik ister.Beşiktaş çok çabuk gol yedi.Sonrasında Beşiktaş ayağa kalkmış gibiydi ama başaramadı.Şimdi Sergen Yalçın Önümüzdeki haftaları düşüneceğiz çünkü birazdan geride kalacaksınız.Yarış devam ediyor ama Beşiktaş’ta çok sakatlık var.

“GÖKHAN TORE BU ŞANSI KULLANMALI”

Beşiktaş, Ajax’a gidecek. İnşallah düzeltmeler olur. Yine, böyle bir eksiklik görmedim. Bu maçta da bireysel hatalar oldu. Önemli bir kayıp oldu. Bazen en önemli maçın 15 dakikadır. Gökhan Töre bu şansı şimdi kullanmalıydı. Öğretmen bana bir şans daha verir mi bilmiyorum. Kenan Karaman milli bir oyuncu ama ben onu yedek kulübesi olarak göremedim. Kenan’ın ‘O benim stoperim’ demesiyle Beşiktaş lige başlayamıyor. Beşiktaş’ta sol ve forvet olarak birinci olamaz. Aksini düşünüyorsa, gösterecektir. Futbol anlatılmaz, oyuncu gösterir. Bireysel olarak büyük bir fırsatı kaçırdılar. 38 yaşındaki Atiba hala oynuyor, ancak diğerleri kayıp.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK