Mesut Özil kalitesini gösterdi

Mesut Özil kalitesini gösterdi

88
0
PAYLAŞ

Mesut Özil gerçek kalitesini Almanya'da gösterdi

Fanatik

Dünyaca ünlü yıldız, kalitesini doğup büyüdüğü Almanya’da gösterdi. Frankfurt’un yakın gol pratiğine rağmen çok iyi bir performans sergileyen Mesut Özil, takımının tek golünü attı, arkadaşları hazırladığı 3 pozisyonu değerlendiremedi.

Vitor Pereira, Sivas maçında iyi oynarken Mesut’u kenara çektiği için eleştirildi. Ancak Portekizli teknik adam, Frankfurt mücadelesini düşünerek bu hamleyi yaptı ve yıldız futbolcuyu dünkü karşılaşmaya özel olarak hazırladı. Alman Milli Takımı’ndan olaylı bir şekilde ayrılan 32 yaşındaki oyuncunun ülkeye dönüşüne Alman medyası da büyük ilgi gösterdi. Mesut dünkü performansıyla kalitesini göstermeyi başardı.

Mesut büyük alkış aldı!

Yıldız futbolcu 10. dakikada başladığı pozisyonda Mert Hakan’a pası verdi, yaptığı vuruşta top direğe döndü. Pozisyonun devamını çok iyi takip eden Mesut Özil, kaleci Trapp’tan gelen topu ağlara gönderdi. Yıldız futbolcu, maçta kaldığı 77 dakikada arkadaşlarına 3 gol pozisyonu da hazırladı ancak bunlar değerlendirilemedi. Mesut, oyundan çıkarken tribünlerden büyük alkış aldı.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK