'Ligde 6 haftada iyi bir noktada olduğumuzu söyleyebiliriz'

'Ligde 6 haftada iyi bir noktada olduğumuzu söyleyebiliriz'

92
0
PAYLAŞ

Mustafa Denizli: 6 haftada ligde iyi bir noktada olduğumuzu söyleyebiliriz

Süper Lig’in 6. haftasında Çaykur Rizespor’u 2-1 mağlup eden Altay’ın teknik direktörü Mustafa Denizli, kazanmak için doğru şeyler yaptıklarını belirtti.

Süper Lig’e yeni giren ve 10 transfer yapan bir takım olarak doğru şeyler yapmaya çalıştıklarını belirten Denizli, şunları kaydetti: “6 haftada ligde iyi bir noktada olduğumuzu söyleyebiliriz. Rize ne yazık ki lige başladı ve kıramadı. Kırmak için çok uğraştı. Rize’de görev yaptım. Sevincin yanında kırgınlığım da var. Rize’nin durumu. Umarım bu durumu kısa sürede düzeltirler. Rize “Ligde bu potansiyel var. Ligin başlangıcıdır. Lig birçok şeye gebe. Bu şartlar altında kazandığımız için mutluyuz.” dedi.

Denizli, Bolasie’nin bu hareketinin maçta kırmızı kart tartışmasına neden olduğu bir soruyu yanıtladı:

Pozisyonu izlemedim ama izlesem bile yargılamazdım. Yıllardır hakemlerimizin dürüst bir maç yürüttüğü kanaatini dile getiriyorum. Ayrıca, çok iyi bir maç çıkarıyorlar mı? Çok iyi kararlar veriyorlar mı? Soru işaretleri var. Bazıları futbolun ruhunu ve pozisyonları iyi süzgeçten geçiremiyor. Kırmızı kart var mı, yok mu? Bakmanın faydası yok. Değiştirebileceğimiz hiçbir şey yok.

Altay kazandı, Rize karıştı

Bülent Uygun: “Remy sakatlandığı için oynamadı”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK