Levent Tüzemen ‘bilgiyi aldım’ dedi ve Amadou Diawara’yı duyurdu! Oğuzhan Özyakup detayı

Levent Tüzemen ‘bilgiyi aldım’ dedi ve Amadou Diawara’yı duyurdu! Oğuzhan Özyakup detayı

29
0
PAYLAŞ

Levent Tüzemen, Domenec Torrent’in Erick Pulgar’ı değil Amadou Diawara’yı istediğinin bilgisini istediğini söyledi. Domenec Torrent’in ‘ Erick Pulgar’ı ben istemem’ dediğini iddia eden Levent Tüzemen. Oğuzhan Özyakup’la ilgili de flaşlar kullanılır. Tüzemen, “Oğuzhan Özyakup Galatasaray’ın önemli değil”.

Levent Tüzemen Galatasaray’ın konuk olabilecekleri Yeni Malatyaspor’u 2-0’lık bir maç günlüğü toplantısı düzenledi. Levent Tüzemen, Domenec Torrent’in Erick Pulgar’ı değil Amadou Diawara’yı istediğini söyledi.

Öte yandan Levent Tüzemen, adı Galatasaray’la anılan Oğuzhan Özyakup’la ilgili de ifadeler ifadeler. Levent Tüzemen, “Oğuzhan Özyakup Galatasaray’ın futbolcusu değil” dedi.

Levent Tüzemen’in A Spor’daki yorumu şöyle:

LEVENT TÜZEMEN: OĞUZHAN ÖZYAKUP GALATASARAY’IN OYUNCUSU DEĞİL

Oğuzhan, Galatasaray’ın denemesi, önce Beşiktaş’ta oynamasaydı. mi?

“ÇOK İSTİYORSANIZ TAYLAN VE BERKAN’I BEŞİKTAŞ’A ALIN”

Çok iyi Beşiktaş’a alın Taylan’ı. Yanında Berkan’ı da alın. Gol atmamış iki tane orta saha adamını savunuyorlar. Pulgar’ın oyun tekniğinden çok daha iyi. Taylan-Berkan’ın yeterli değil.

LEVENT TÜZEMEN: DOMENEC Torrent, PULGAR’I DEĞİL DIAWARA’YI İSTEMİŞ

Bilgisini aldım, torrent, Pulgar’ı değil Diawara’yı istemiş. Ben Pulgar’ı istemem demiş. Ben bu başını yukarıya çekeyim demiyor. Galatasaray ile ilgili bir bağlantı yok. 5 maç sonra gidiyor.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK