Lazio kalecisi Strakosha İtalyan basınında

Lazio kalecisi Strakosha İtalyan basınında

178
0
PAYLAŞ

Strakosha'ya tepkiler bitmiyor: 'Korku filminden beter'

Milliyet

Lazio kalecisi Strakosha’nın Galatasaray maçında yaptığı hata Boots’ta gündem maddesi oldu. Havadan gelen topu ağlara gönderen Arnavut kalecinin yaptığı hatayla ilgili haberler manşetlere atıldı.

Pozisyonun fotoğrafları ve videoları hemen hemen her sitenin manşetlerini oluşturdu. Galatasaray’ın maç boyunca Lazio’dan daha etkili olduğunu kabul eden İtalyanlar; ancak sermaye ekibine kaybı getirenin bu bireysel hata olduğunu vurguladılar.

SPOR DERGİSİ: ‘Kabus gibi Strakosha’

“Sarri’nin ilk 11 seçimi yetersizdi. Savunmadan, belki de sadece Acerbi’yi dışarıda tutmak gerekiyor. Strakosha bir kabustu. Avrupa Ligi, inanılmaz hatasıyla Lazio için kötü başladı.”

LAZIO SIAMO NOI: ‘3 puan verdiler’

“İstanbul Lazio’ya yardım etmedi. Mavi-beyazlılar Türklere üç puan verdi. Strakosha’nın büyük hatasının bedelini onlar ödedi. Dün gece Lazio için tek olumlu gelişme Lokomotiv ile Marsilya arasındaki beraberlik oldu.”

GAZZETTA DEL SUD: ‘Oyun bitti’

“Strakosha inanılmaz bir deneyimsizlikle kendi kalesine gol attı ve Terim’in Galatasaray’ına üç sayı verdi. Galatasaray, Strakosha’nın hatasına kadar oyunun hakimiydi. Topu kolayca ağlara atabileceği basit bir hatayla ‘Oyun bitti'”

CALCIO ATALANTA: ‘Lazio İstanbul’da harakiri yaptı’

“İnanılmaz bir kendi kalesine attığı gol, Lazio’ya Terim’in evinde mağlubiyet getirdi. Lazio, İstanbul’da harakiri yaptı”

LAZIONEWS24: ‘Korku filminden daha kötü’

“Lazio kendine güvendi ve formayı giydi ama Arnavut kaleci büyük bir hata yaptı. Açıklanamayan, beklenmedik ve akıl almaz bu hata Galatasaray’ı öne geçirdi. Bir korku filminden beterdi”

TUTTOMERCATO: ‘Lazio grupta daha da sertleşti’

“Lazio, İstanbul’da Galatasaray’a ağır bir yenilgi aldı. Strakosha yeniden Lazio kalesine geçme fırsatını yakalarken inanılmaz bir hata yaptı. Başkent takımı bu grupta daha da zorlandı”

CORRIERE DELLA SERA: ‘İyi görünmüyorlardı’

“Lazio, az gol bulabildiği Galatasaray karşısında kalecisinin hatası nedeniyle maçı kaybetti. Strakosha’nın büyük hatası yenilgiyi getirdi ancak Lazio maçın geri kalanında iyi bir imaj göstermedi”

RAI: ‘Lazio İstanbul’da nakavt oldu’

“Galibiyet Türklere kaleci Strakosha’nın büyük hatasını getirdi. Fatih Terim’in Galatasaray’ı kazandı. Lazio İstanbul’da elendi, grup kötü başladı”

(Milliyet)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK