Kocaman tepki! 'Oksimoron bir durum'

Kocaman tepki! 'Oksimoron bir durum'

113
0
PAYLAŞ

Aykut Kocaman: Dört maçta 0 puan oksimoron bir durum

Süper Lig’de deplasmanda Göztepe’ye 2-1 yenilen Medipol Başakşehir’in teknik direktörü Aykut Kocaman, “Maçın pozitif istatistiklerinin zirvesindeyken dört maçta sıfır noktada kalmamız bir tezat” dedi. dedim.

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

Maçtan sonra katıldığı basın toplantısında Kocaman, İzmir’den en az 1 puanla geri dönmeyi ve kötü gidişatı kendileri için tersine çevirmeyi hedeflediklerini ancak bunu başaramadıklarını belirtti.

Rakiplerinin teknik direktör değişikliği ile daha fazla enerji artışı olacağını öngördüklerini ve bunun gerçekleştiğini kaydeden Kocaman, şunları kaydetti:

Maçın hakemine özel bir şekilde anlatmam gerekiyor. İyi bir hakemdi. Özellikle maçın gidişatını veya sonucunu etkileyen bir şey olmadı ama tecrübeli hakemlerin bir davranışı var. Faul gibi kararlarla oyunun gidişatını etkilerler. Maçın son 5 dakikasında bize sahte fauller vermeye çalışan berbat bir hakemdi.

Maçın ilk yarısında mükemmele yakın bir oyun sergilediklerini ve öne geçtiklerini ancak daha sonra buldukları pozisyonu değerlendiremediklerini söyleyen Kocaman, Göztepe kalecisi İrfan Can’ın başarılı kurtarışlar yaptığını söyledi.

Meslek hayatında çok sık karşılaştığı bir durumda olmadıklarını kaydeden Kocaman, şunları kaydetti: “Oyun için pozitif istatistiklerin zirvesindeyken, dört maçta sıfır noktada kalmak bir tezatlıktır. Bunu tarif etmek imkansız.” dedim.

Göz-Göz, Başakşehir’i mağlup etti: 2-1

Göztepe’nin yeni teknik direktörü Nestor El Maestro: Bugün çok olumlu şeyler oldu

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK