Khabib Nurmagomedov yatırım için Antalya'da

Khabib Nurmagomedov yatırım için Antalya'da

64
0
PAYLAŞ

Khabib Nurmagomedov yatırım için Antalya'da

Türkiye’de de yakından takip edilen dünyaca ünlü dövüş sanatları sporcusu Khabib Nurmagomedov, yatırım yapmak için Antalya’ya geldi.

Rus karma dövüş sanatları sporcusu Khabib Nurmagomedov, inşaat ve otel sektörüne yatırım amaçlı görüşmeler için Antalya’nın Alanya ilçesine geldi.

Dövüş sanatlarının ilk Müslüman şampiyonu olan ve geçen yıl kariyerine son verdiğini açıklayan Nurmagomedov, bir inşaat firması tarafından davet edildiği Alanya’da basının sorularını yanıtladı.

AA’da yer alan habere göre Nurmagomedov, Kargıcak Mahallesi’nde hayata geçirilmesi planlanan konut ve İslami otel konseptli projenin şantiyesini inceledi.

“MÜSLÜMANLAR İÇİN GÜZEL BİR PROJE”

Nurmagomedov, projede bir evi olacağını ve tatil için sık sık Alanya’ya geleceğini söyledi. “İnşaat firması bizi Alanya’ya davet etti. Önce İstanbul’a sonra Alanya’ya geldik. Belek’te bir projeye baktık. Sonra Kargıcak’taki projeye bakmaya geldik. Bu proje gerçekten çok güzel. Çok beğendim. Yeri ve projeyi çok gezdim ama böyle bir proje görmedim. Müslümanlar için güzel bir İslami proje.” ifadeleri kullandı.

Alanya’ya yatırım yapacağını anlatan ünlü sporcu, “Buraya yatırım yapacağım ve kendi dairem olacak. Türkiye’ye geldiğimde Alanya’da kalmak istiyorum.” dedi.

Nurmagomedov, profesyonel sporu bıraktıktan sonra ne yapmak istediğinin sorulması üzerine şunları söyledi: “Boks açısından antrenmanımı Abu Dabi’de yapacağım. Şu an için tam bir karar vermiş değilim. Sporla ilgili çalışmalarım gelecekte netlik kazanacak.” cevabını verdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK