Kappel'den Beşiktaş açıklaması: Sözlerim çarpıtıldı

Kappel'den Beşiktaş açıklaması: Sözlerim çarpıtıldı

95
0
PAYLAŞ

Leandro Kappel'den Beşiktaş açıklaması: Sözlerim çarpıtıldı

Altay’ın Hollandalı futbolcusu Leandro Kappel, Ajax-Beşiktaş maçıyla ilgili Hollanda basınına yaptığı açıklamanın çarpıtıldığını duyurdu. Kappel “Beşiktaş çok büyük ve özel bir kulüp, bunu çok iyi biliyorum. Söylediklerim yanlış çıktı. Bilinmesini istiyorum.” dedim.

Süper Lig takımlarından Altay’da forma giyen Hollandalı sağ kanat Leandro Kappel, bugün Hollandalı bir gazeteciye verdiği röportajın çarpıtıldığını söyledi.

DHA’daki haberlerde, Ajax altyapısıyla büyüyen Kappel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Beşiktaş’ın çok büyük ve özel bir kulüp olduğunu vurguladı. Kappel, Hollanda basınına yaptığı açıklamada, Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Ajax’a yenilmesini beklediğini, kazanma şanslarının olmadığını belirtti.

KAPPEL: “BEŞİKTAŞ ÇOK BÜYÜK VE ÖZEL BİR KULÜP”

Tepkilerin ardından Türkçe video yayınlayan Leandro Kappel, “Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Türkiye benim ikinci ülkem. Hollandalı gazeteci videoyu kesip paylaştı. Gerekirse dava açarım. Sadece futbolun zorluklarını anlatmak istedim. Övgülerini paylaşmadı. Beşiktaş. 13 sakat oyuncumuz Beşiktaş’tan çok zor durumda ayrıldı çünkü Ajax çok formda. “Bunu söylemek istedim. Beşiktaş çok büyük ve özel bir kulüp, çok iyi biliyorum. Söylediklerim çarpıtıldı ve yanlış sunuldu. bilinmesini istiyorum.” dedim.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK