İşte Fenerbahçe'nin gizli kahramanı

İşte Fenerbahçe'nin gizli kahramanı

73
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe'nin gizli gücü Pereira'nın yardımcısı Almeida

takvim

Pereira’nın asistanı Filipe Almeida, 2013 yılında UEFA yanlısı lisans kursunu Nuno Espirito Santo, Fonseca ve Conceicao’yu geride bırakarak birinci bitirdi. Fenerbahçe’nin hocası Pereira’nın sağ kolu Filipe Almeida, Mourinho ile birlikte bu deplasmanda 17 sayı atan tek hoca olarak tarihe geçti.

Bu sezona Vitor Pereira ile iyi bir başlangıç ​​yaptı. Portekizli teknik direktörün başarısında şüphesiz yardımcısı Filipe Almeida’nın büyük payı var. Portekizli teknik adam, Pereira’nın sağ kolu… Fenerbahçe Teknik Direktörü, göreve geldiği her yere onu da götürüyor.

ARKADAŞ ÜNLÜ ÖĞRETMENLER

Filipe Almedia, bilgi birikimi ve tecrübesiyle dikkat çekiyor. 2013 yılında UEFA Prolics Course’u birincilikle tamamlayan Almeida, Nuno Espirito, Fonseca ve Conceicao gibi ünlü hocaları geride bıraktı.

MOURINHO İLE AYNI PUAN

Almeida bu parkurda 17 puan alan iki teknik direktörden biri… Bir diğer teknik direktör de Roma’yı çalıştıran Jose Mourinho… Sarı-Lacivertliler’in etkili futbolundaki en önemli faktörlerden biri Almeida…

ASİSTANIYLA İYİ ENERJİ

Portekizli antrenör, teknik, taktik, antrenman yöntemi, psikoloji ve iletişim uzmanı. Vitor Pereira, asistanı Filipe Almeida ile birlikte büyük bir enerji yakaladı.

İSTATİSTİKTE TOP

Fenerbahçe, 5 büyük ligde ve Süper Lig’de %100 ilk golü atan 4 takımdan biri oldu. Kanarya dışında ligde ilk golü atmada yüzde 100 başarı gösteren diğer takımlar ise Chelsea (4/4), Milan (3/3) ve Roma (3/3).

(Takvim)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK