'İşi kolay olmayacak ama…'

'İşi kolay olmayacak ama…'

61
0
PAYLAŞ

Portekiz basınından Vitor Pereira'nın sözleri: Kolay olmayacak ama imkansız da değil

AKŞAM

Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un puan kaybettiği haftanın galibi Fenerbahçe takımı oldu. Portekiz basını, Vitor Pereira’nın GZT Giresunspor karşısında çok kritik bir galibiyet aldığını yazdı.

Süper Lig’de sürpriz sonuçlar alınırken, 6. haftanın tartışmasız en karlı takımı Fenerbahçe oldu. Portekiz basını da Vitor Pereira’nın başarısına dikkat çekti. Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray’ın puan kaybettiği vurgulanırken, diğer 3 takımın başında Türk teknik adamların olduğu belirtildi. Haberde, “Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’ı, Fatih Terim’in Galatasaray’ı ve Abdullah Avcı’nın Trabzonspor istemedikleri sonuçlarla sahadan ayrıldı. Pereira ise Giresun karşısında çok kritik 3 puan aldı.” dedim.

“BU KOLAY OLMAYACAK”

Habere göre, “Portekizli Pereira, Türk antrenörlere karşı çok önemli bir sonuç aldı. Böylece Pereira’nın Fenerbahçe’si zirveye daha da yaklaştı. Vitor Pereira, daha önce kazanamadığı Türkiye şampiyonluğunu bu sezon istiyor. Orta formda, ancak Pereira takımına güveniyor. “Kalan haftalarda böyle zaferler kazanmalı. İşi kolay olmayacak ama imkansız da değil. Çünkü tüm rakiplerinin sakatlıkları veya başka sorunları var. Vitor Pereira onları değerlendirebilirse sezonu kazanabilir.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK