'Her türlü fedakarlığı yaptım'

'Her türlü fedakarlığı yaptım'

77
0
PAYLAŞ

Sinan Gümüş: Her türlü fedakarlığı yaptım

Fenerbahçe’den ihraç edilen Sinan Gümüş, sarı-lacivertli kulüp için her türlü fedakarlığı yaptığını açıkladı.

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sinan, “Fenerbahçe’ye geldiğimde kamuoyuna yansımayan büyük fedakarlıklar yaptım ve bundan hiç pişman değilim. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp seni istiyorsa fedakarlık yapmalısın. Bu fedakarlığı hem maddi hem de manevi olarak yaptım. sonuna kadar.” ifadeleri kullandı.

Çeşitli kulüplerle görüştüğünü ancak kendisinden kaynaklanmayan nedenlerle transferinin gerçekleşmediğini belirten Sinan, şunları kaydetti:

Kamuoyunda çizilen Sinan Gümüş profili doğru olsaydı, anlatılmaya çalışıldığı gibi sadece maddiliği ön planda tutan biri olsaydım, Genova’nın bana sunduğu son derece cazip koşulları bir kenara bırakıp hayatıma orada devam etmezdim. Her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama kulübümün birkaç hafta önce aldığı karara saygı duymaktan başka seçeneğim yoktu. Son zamanlarda birçok kulüp benimle ilgileniyor. Her futbolcu gibi ben de gideceğim kulüp konusunda özgür irademi kullanmak istedim. Tek istediğim herkesin mutlu olacağı ve kariyerime devam edebileceğim bir çözümdü. Benimle ilgilenen kulüplerin çoğuna olumlu yaklaşmama rağmen maalesef transferim gerçekleşmedi. Kesinlikle benim taleplerimden kaynaklanmadı.

Kendisini Fenerbahçe’den büyük görmediğini kaydeden Sinan, şunları kaydetti: “Kendimi hiç Fenerbahçe’den daha büyük görmedim. Fenerbahçe’de olmaktan her zaman gurur duydum. Tüm bunlara rağmen profesyonel bir futbolcu olarak çalışmaya devam edeceğimi ve kendimi her zaman hazır ve hazır tutacağımı tüm kalbimle bilmenizi isterim. ihtiyaç durumunda.” ifadeleri kullandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK