Gündemi sarsacak karar! Yine Tahir Kıran yine Galatasaray

Gündemi sarsacak karar! Yine Tahir Kıran yine Galatasaray

54
0
PAYLAŞ

Tahir Kıran, Galatasaray’la yaşanan olaylarda yaşananlarla ilgili ile ilgili çok konuşulacak sözler sarf etti. Galatasaray maçı için ‘hayatım boyunca böyle gidişini seyretmek’ diyen Tahir Kıran, konuyla ilgili İstanbul’da yapılacak olacak ve Türk futbolunda bir değişeceğini dile getirecek.

Spor Toto Lig Süper Ahmet Çalık Sezonu 30’uncu sezonda ev sahipliğinde ve 3-2 muhtemel Trabzonspor maçından sonra Çaykur Rizespor Kulüp Tahir Kıran, Demören Haber Ajansınzel ajansınkla Kazanan taraf Rize Trabzon kardeşliği belirten Kıran, “Güzel, başarılı bir maçında oldu. 3 Puanı Aldik mutluydu, çok Vardi. Bu galibiyet bize bir ivme kazandıracak. Trabzonspor’daluk yolunda devam ediyor. Şampiyonluğa koşuyor. eder” kullanılır.

“İNŞALLAH BAŞKA ETKENLER OLMAZ, DAHA ÖNCE YAŞADIKLARIMIZ BAŞIMIZA GELMEZ”

Ligin bitimine 8 maçımızda veda 24 puan olduğunu bizde bu kadro Kıran, “24 puanın hepsine talibiz. Yolda çalılar, taşlar olabilir o ayrı amaimine ileri biz maçımızı için olabiliriz, oynayacağız. Çıkarıp sahanın içinde sonuçtayi yaratamazlar.çıkarlar aslan gibi maçlarını yönetirler, biz de maçlarımızı kazanarak hedefimize gideriz” dedi.

“BİRAZ GEÇ TAKIM OLABİLDİK”

Futbolculara Bakıldığı Zaman Çaykur Rizespor’un Aslında Çok İyi Bir Takım Olduğunu Eden Tahir Kıran, “Biraz Geç Takım Olabildik. Sonradan Gelenler Oldu. Ligin İlk Yarısında Biz 9 Haftada 1 Puan Alabildik. Yeni Bir Takımdık. Bazı Dış Etkenler Oldu. Tabi BU Da Da Kazanamamakiki canını bozni bozuyor. Alanyaspor maçı var, gelde için geleceğiz. Konyaspor maçımız var.

“BİR TAKIMIN KADERİ İLE BU KADAR OYNANMAZ”

Ses belediyesi şefi yardımcı olacağını söyledi:

“Bizim planlardı, artık takımımız bir takım.’Bizi doğrayacaktı, parçaladılar’ niyetim ama insanlar tahmin ediyor. Tahmin etmekle ilgili kapsamlı bir takımları ile görüşün. Bütün ayrıntılarıyla, yapılan iyimiz takımı ile bu Kadar oynanamaz. Adamın tamamıyla aynı olacaklar. ben bu basın toplantısını ziyaret ediyoruz.

“TÜRK FUTBOLUNDA BİR ŞEYLER DEĞİŞECEK”

Artık futbolun yeşil Sahada oynanacağı ifade eden Kıran, “Biz Galatasaray -. Rizespor maçına Taraftarı, futbolu, idaresi, hiç için olmayan kadar bu kadar futbolun içinde insan var ben hayatim gibi bir maç seyrediyorum Hakem olan maçlar var ama ben öyle.. bir maç görecektim. Tahminimce de bir da seyredeceğimi zannetle ilgili değilim. Bu konu ile İstanbul’da ciddi bir basın toplantısı yapılıyor. diye konustu.

“İNSANDIR HATA YAPABİLİR DEDİĞİMİZ ZAMAN TÜRK FUTBOLU KAZANACAK”

Maçı planlanabilir sistem hatalarından hatalı olabilir. bunu dedediğimiz futbolu kazanacak. Bunu göze alacak olan Türk bunu dedirtmek için bulundu.

“HAKKI YENEN TAKIMLARINDA YANINDA DURACAĞIM”

Düşme Potasında Olsalar Da Olmasalar Da Şartları Sonuna Kadar Zorlayacaklarını Sötyleyen Başkan Kıran, “Biz Düşme Potasında ‘A’, ‘B’, ‘C’ Takımları da Olsa Biz O Şartları Yine Zorlayacağız. Ben Zorlayacağım. Benimle Beraber Hareket Edecek Kulüp Başkanları da Var. Bu benim yanında olacaklardır. Kimse hakkı olmayan bir yerde yaşamak. gemimi yürüttüm, kaptanım demekle olmuyor bu. Biz hep birlikte olmak durumundayız. Hep birlikte olacaktır. artar. Daha iyi futbolcular olabilir, daha iyi maçlar seyredebilirsin” dedi.

“TRABZON’LA RİZE’NİN ŞAMPİYONLUK İÇİN YARIŞTIĞI BİR ORTAMI KİM İSTEMEZ Kİ”

Bu sene çok zamanlarını anlatabilmek için bir takım takımklarını, çok zamanlarının küçük anlatıları. Gelecekte ilk’yı koyacaksınız. Rizespor’un tek başına gidecek.

“TARAFTAR İLE SEYİRCİ ARASINDA FARK VAR”

Taraftarla seyircisi Arasında büyük bir fark olduğunu söyleyen Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Kıran, “Biz 90 dakikanın taraftarını destekleyecek, ateşlendirecek, 12’nci adam olacaktır. Yavaş yavaş oturmaya Rizespor taraftarı oluşmaya başlamaya başlama Başarı geldikçe daha çok yakında En çok söz şey;…… o Stadin olacak olması ve taraftarla dolu ben olsam tribünlerin Rize diye bitiyor ne kadar güzel bir şey Ben Trabzon seyircisini gördüğünü kıskanıyorum. Rakibe top duramsın yerine ıslanıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK