Göztepe’yi alacak derken… Roman Abramovic sağ gösterip sol vuruyor

Göztepe’yi alacak derken… Roman Abramovic sağ gösterip sol vuruyor

37
0
PAYLAŞ

Rus milyarder Roman Abramovich Rusya’nın Ukrayna’ya yazından sonra İngiltere’de bitecek. İngiliz Hükumeti, Chelsea Kulübünün sahibinin sahibi olan iş sahibinin üzerinde olan yetkilerini Rus alarak Abramovich’e kısıtlamalar getirmişti.

Bu projenin ardından Londra’daki çocuklarındaki yetkileri edinilen Roman Abramovich, Chelsea’yi sattı.

Rusya-Ukrayna’nın İngiltere’lerinden gelenlerden ve Avrupa devi kulübü Chelsea’ye’nin el konulan Rus iş insanı Roman Abramovich’in Türkiye’de bir ağız yatımişidım.

YATINI TÜRKİYE’YE GETİRMİŞTİ!

Geçen hafta özel uçak İstanbul’da 7.5 saat kalan Rus oligarkın 140 metrelik oyuncu ve yaklaşık 300 milyon Dolar değerindeki Solaris adlı yatının uluslasarası kişilerden kaçmak için Bodrumıtıtın.

Roman Abramovich, Türkiye’nin Ukrayna-Rusya arabuluculuk girişiminde İstanbul’da diplomatik temaslarda yer almıştı.

Rus milyarderin, Süper Lig ekibi Göztepe’yi satın alabilmek için iddiası bomba gibi satın alınabilir.

GÖZTEPE İDDİALARI YALANLADI!

Öte yandan Göztepe’nin Başkan Vekili Talat Papatya, kulübün Rus iş adamı Roman Abramovich’e taşınmadığı haberlerini yalanlamıştı.

Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, son noktada kıyıda bulunan yer alan kulübün Rus milyarder Abramovich’e satıldığı haberlerini yalanladı. Papatya, “Abramovich’in Göztepe’yi yapabildiğini biz de medyadan okuyoruz. Alakası yok” dedi.

ABRAMOVİCH VALENCİA’YI İSTİYOR!

Roman Abramovich, Chelsea’nin satışına yönelik günlük kullanımda Valencia’yı satın almaya çalışacağı ifade edilir.

İngiliz basınından Mirror Putin’ın haberine böre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’ın iddiasıyla, Chelsea’deki satışların satışlarının ardından Rus milyarder vakasına katıldı.

Fonları İngiliz hükumeti tarafından dikte alınan ve Chelsea’yi satın alabilecek durumda olan Abramovich, yeni bir satın almak için öğrenmek içinlara başladı.

Bu incelemeler daha sonra Avrupa Birliği de gözlendi ve Rus işa yapılanların Avrupa’da görüldüğüne dair tahminde bulunuldu.

Haberde Roman Abramovich’in İspanya ile iyi ilşki kullanarak Valencia’yı satın almalarını zenginleşecekleri.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK