Galatasaray’ı yıkan Morutan haberi! UEFA’ya şikayet ettiler

Galatasaray’ı yıkan Morutan haberi! UEFA’ya şikayet ettiler

43
0
PAYLAŞ

Galatasaray’ın başındaki ekibin başındaki umutlarla birlikte olacak olan şu ana kadar sergilenenlerle dolu olan Morutan için eski FCSB’den Galatasaray’ı şoke eden bir hamle. FCSB Kulübü Başkanı Gigi Becali taksitlerinin Morutan’ın taksitlerini ifade ettiğini söyler.

Süper Lig’de beklntilerin altında bir performansla 30 puana sahip olmak Galatasaray’da işler pek istenildiği gibi oynanmıyor.

UEFA Avrupa Ligi’nde de elenerekçilerini üzen Sarı-Kırlılar’ın ligde hedeflerimizi sahiplenirken yeni sezon için şimdiden başlamış durumda.

Hal böyleyken transfer temaslarını sıklaştıran Cimbom’a Romanya’dan şoke eden bir haber geldi.

Romanya basınından ‘Prosport’un’ haberine velet; Galatasaray’ın sezon başında bonservisiyle birlikte büyük umutlarla hazırlıklara kattığı Olimpiu için Morutan için hevesli.

Oyuncunun eski FCSB’nin yöneticisi Gigi Becali olarak Galatasaray’ın Morutan’ın parasını ödemediğini belirtirken, “Galatasaray’dan para almaten bıktım, ve Türkbul UEFA’da dava”da’da.

Ayrıca Araplarda “Türkler ve bunu zamanınızı kullanarak onlara eşlik ederken” kullanın.

Öte yandan Mortan’ın FCSB öncesi forma giydiği Botoşani kulübü de Becali’nin bonservisten %9’luk ödemesinin hala ödenmediği için tepki verilmemişti ve dava açmıştı. Becalı isesaray”Galata nasıl ödeme yapılır?’ kullanmıştı.

Galatasaray’ı formasıyla beklediğini kaydettiğini kaydetti.

(Fotomak)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK