Galatasaray'da Okan Buruk sürprizi! Dün akşamki maç sonrası olanlar oldu

Galatasaray'da Okan Buruk sürprizi! Dün akşamki maç sonrası olanlar oldu

68
0
PAYLAŞ

Galatasaray'da Okan Buruk sürprizi!  Dünkü maçın ardından Fatih Terim...

aksam.com.tr

Son dakika Galatasaray haberleri?? Son Süper Lig’de Kayserispor’a 3-0 yenilen Galatasaray, taraftarların çoğu Fatih Terim’e öfkelenirken, Okan Buruk’u takımın başına getirmek için bir kampanya başlattı. Gözler 9 aydır boşta olan Okan Buruk’a çevrildi. Okan Buruk Galatasaray’a gelecek mi? Galatasaray, Okan Buruk ile ilgileniyor mu?

Süper Lig’de deplasmanda Kayserispor’a mağlup olan Galatasaray’da taraftarların teknik direktörü son olarak. Fatih TerimOna olan inancı azalıyor. Maç sonrası sosyal medyaFatih Terimİstifa‘ etiketini açan Sarı-Kırmızılı taraftarların büyük bir kısmı takımın başına geçti. Kötü Okangetirilmek istiyor.

OKAN BURUK İSTEK HAYRANLARI

Kötü futbol ve olumsuz tablo karşısında sesini yükseltmeye başlayan Galatasaraylı taraftarların büyük bir kısmı, teknik direktör Fatih Terim’i sosyal medya üzerinden istifaya davet etti. Fatih Terim ile yollarını ayırmak isteyen taraftarlar, Okan Buruk’u takımın başına getirmek için kampanya başlattı. Sarı-Kırmızılılar, Okan Buruk ile ilgili binlerce paylaşımda bulunurken, taraftarlar genç teknik adamın bu fırsatı hak ettiği görüşünde.

OKAN BURUK GALATASARAY’A GELECEK Mİ?

Burak Elmas yönetimi Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde teknik direktör Fatih Terim ile devam edeceklerini ifade ederken, seçimin kazanılmasının ardından hemen Terim ile sözleşme imzalandı. Taraftarın hakim görüşünün aksine Galatasaray yönetimi, Fatih Terim ile yola devam etmekte kararlı. Yönetimin Terim ile yollarını ayırma konusunda hiçbir fikri yok.

“FATİH TAKIMININ ŞİMDİ OKAN BURUK’A EL VERME ZAMANI GELDİ”

İşte Galatasaray taraftarının Okan Buruk ile ilgili bazı paylaşımları:

-Hoca, Okan Buruk’a el verme vakti geldi.

-Allah aşkına Okan Buruk gelsin. Fatih Terim’le değil.

-Fatih Terim’in istifası da bir hizmettir. Okan Buruk bu görevi fazlasıyla üstlenebilir.

-Şimdi sıra sende Okan Buruk.

Zamanı geldiğinde değerli ve değerli yetkiler hak edenlere teslim edilmelidir. Galatasaray’da Okan Buruk zamanı.

-Sevgimiz saygımız devam ediyor ama olmuyor hocam. Fatih Terim istifa etti! Okan Buruk çok geç olmadan gelsin.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK