Galatasaray'da galibiyetin sırrı ortaya çıktı

Galatasaray'da galibiyetin sırrı ortaya çıktı

81
0
PAYLAŞ

Galatasaray'da galibiyeti getiren konuşma netlik kazandı

Fanatik

Göztepe maçını arkadan kazanan ve rahat bir nefes alan Aslan’ın sırrı ortaya çıktı! Maçın devre arasında önce Muslera’nın ardından Fatih Terim’in duygu yüklü konuşmasından tüm oyuncuların olumlu etkilendiği öğrenildi.

Galatasaray’ın Göztepe karşısında ilk 45 dakika ile ikinci 45 dakika arasındaki imajını değiştiren detaylardan biri de ortaya çıktı. Takım kaptanı Fernando Muslera ve teknik direktör Fatih Terim’in devre arasında oyuncuları oldukça etkileyen bir konuşma yaptığı öğrenildi. İlk olarak Uruguaylı kaleci Muslera, “Bu futbol bize hiç yakışmıyor. Biz bundan çok daha fazlasıyız. Bunu hepiniz biliyorsunuz. Sahaya çıkıp her şeyi değiştirebiliriz. İşleri düzeltmek yine bizim elimizde. Elimizden gelenin en iyisini yapın ve ne kadar iyi bir takım olduğumuzu gösterin.” Bunu bir kez daha kanıtlamamız gerekiyor” dedi.

‘Bu bizim diriliş maçımız’

Muslera’nın ardından Terim’in de öğrencileriyle konuşarak motive etmeye çalıştığı belirtildi. Fatih hoca konuşmasına “Bu bizim diriliş maçımız” diyerek başladı ve “Biz büyük bir takımız… Biz Galatasaray’ız… Bunu herkese bir kez daha hatırlatmamız lazım. Bu maçı bir şova dönüştürmeliyiz. Biz harika bir takımız. Sadece kazanmaya ve final maçı gibi bir şeye odaklanmamız gerekiyor.” Savaşmanı istiyorum.”

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK