Galatasaray'da dev toplantı gerçekleşiyor

Galatasaray'da dev toplantı gerçekleşiyor

69
0
PAYLAŞ

Yüksek Danışma Kurulu Galatasaray'da toplandı

Milliyet

Başkan Burak Elmas’ın “Yüksek Danışma Kurulu” adlı ekibi bir araya geliyor. Toplantıda eski başkanlar, ikinci başkanlar ve eski ve yeni başkanlar bir araya geliyor.

Galatasaray, eski başkanlar, ikinci başkanlar, eski ve yeni konsey başkanları tarafından tartışılıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte Başkan Burak Elmas, “Yüksek Danışma Kurulu” adını verdiği ekibi bir araya getiriyor.

Başkan Elmas katılımcılara bir davet mektubu göndererek Yüksek İstişare Kurulu’nun 13 Ekim’de toplanacağını bildirdi. Bu toplantı, Mustafa Cengiz döneminde pandemi nedeniyle gerçekleşmeyen iki mali kongrenin yapılacağı 16-17 Ekim tarihlerinden önce olacaktır. Böylece bu konuda hem fikir alışverişinde bulunulacak hem de Başkan Burak Elmas, genel kuruldan almak istediği yetkilileri bilgilendirecek. Sarı-kırmızılı kulüpte transfer döneminde ödenen yüksek bonservisler ve ikramiye içeren detayların KAP bildirimlerinde yer almaması üyelerin tepkisini çekiyor. Elmas ve ekibinin, özellikle eski başkan ve yöneticilerin bu konudaki eleştirilerinin artmasıyla “şeffaflık” konusunda uyarılacağı belirtiliyor.

(Milliyet)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK