G.Saray'dan dev sponsorluk anlaşması

G.Saray'dan dev sponsorluk anlaşması

97
0
PAYLAŞ

Galatasaray'dan 250 milyon TL'lik sponsorluk anlaşması

Galatasaray, mevcut gömlek göğüs sponsoru SIXT rent a car Türkiye ile gömlek göğüs ve sırt sponsorluğu için bu sezondan başlamak üzere son 3 sezon opsiyonlu toplam 5 sezonluk sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. 249 milyon 350 bin TL + KDV.

Galatasaray Kulübü, formaların göğüs ve sırt sponsorluğu için araç kiralama şirketi SIXT ile yeni bir anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, daha önce SIXT rent a car Türkiye ve Magdeburger Sigorta ile yıllık 29 milyon liraya imzalanan sözleşmenin 50 lira bedelle 2+3 yıllığına yenilendiği belirtildi. milyon lira.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Yönetim kurulumuzun seçim döneminde stat ve forma sponsorlukları konusunda vermiş olduğu taahhütler gereği, başka bir firma ile son 3 sezon opsiyonlu olmak üzere toplam 5 sezonluk, forma göğüs ve sırt sponsorlukları için projeksiyon Gizlilik ve mutabık kalınan mali koşullar nedeniyle ticari unvanı açıklanamayan SIXT Türkiye, şirket ile imzalanan sözleşmedeki rüçhan hakkı uyarınca öncelikle kendilerine teklif edildi. Bu teklifin kabul edilmesi üzerine şirketimiz ile SIXT Türkiye arasında 2021-2022 futbol sezonundan başlayarak son 3 sezon opsiyonlu olmak üzere toplam 5 sezonluk toplam 249 milyon 350 bin TL bedelle sözleşme imzalanmıştır. + KDV. Bu anlaşma kapsamında formanın göğüs ve sırt kısmı için belirlenen sponsorluk bedeli sezonluk 29 milyon lira+KDV’den sezon başına ortalama 50 milyon lira+KDV’ye yükseltilmiştir.

Galatasaray Kulübü ise stadyum isim sponsorluğu anlaşmasının imza töreninin seçim dönemindeki taahhütler doğrultusunda Ekim ayında yapılacağını duyurdu.

Şenol Güneş’in alacağı tazminat miktarı belli oldu

Galatasaray, Aytemiz Alanyaspor’u hedef aldı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK