Federasyon başkanlığına adaylığını açıkladı

Federasyon başkanlığına adaylığını açıkladı

76
0
PAYLAŞ

Harun Erdenay, TBF başkanlığına adaylığını açıkladı

Eski Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, federasyonun olağan genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Eski Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, olağan genel kurulda cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Erdenay yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye Basketbol Federasyonu’nun önümüzdeki günlerde yapılacak genel kurulunda cumhurbaşkanlığına aday olduğumu kamuoyuna bildirmek isterim. Türkiye A Milli Basketbol Takımı’nın iki kuşaktır bu sporu sahada ve yönetimde onurla tecrübe etmiş, Türk basketboluna değer veriyorum, katkı sağlayacağına inandığım felsefemi ve projelerimi hayata geçirmek için bu onurlu göreve hazırım. gelecek.” ifadeleri kullandı.

Türk basketbolunda sportif başarıların sürdürülebilir olması gerektiğine inandığını vurgulayan Erdenay, “Ben ve basketbolun kalbinden ve profesyonellikten gelen arkadaşlarım, başarılı bir ekip çalışmasıyla Türk basketboluna hizmet edeceğimiz bir yola çıkacağız, heyecan yaratan, örnek teşkil eden, ilham veren, şeffaf ve adil bir yönetim tarzıyla hedeflerimi ve yol haritamı önümüzdeki günlerde yapacağım bir basın toplantısıyla tüm değerli basın mensuplarına ve kamuoyuna sunuyorum.” ifadeleri kullandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK