Fatih Terim o isimlerin biletini kesti, Hikmet Karaman'a tepki gösterdi

Fatih Terim o isimlerin biletini kesti, Hikmet Karaman'a tepki gösterdi

76
0
PAYLAŞ

Fatih Terim o isimler için biletleri kesti ve Hikmet Karaman'a tepki gösterdi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yukatel Kayserispor’u 3-0 mağlup ettikten sonra, “Bu maçtan alacağımız şey, bazı oyuncuların önemi, bazı oyuncuların da yavaş yavaş formayı diğer arkadaşlara devretmesi gerekiyor. Böyle bir şey beklemiyordum. bir kayıp. Oyun zaten böyle değildi.” dedim.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yukatel Kayserispor3-0 kaybettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Doğru yolda olduklarını söyleyen Terim, “Kaybetmek istemiyoruz ama futbolda bunlar var. İleride sevmesek de sezon başı olması güzel. Biz Galatasaray’ız böyle şeyleri çok gördük maçlara mutlaka döneceğiz orada 2 puan burada 3 puan verdik sezon başında ancak başka noktalarda olabilirdik, olamayız. 19 şut atıp 2 vuruş yaparsanız 10’a yakın bir pozisyon değerlendiremezsiniz. Kaleye faul yaparsanız ve gol pozisyonunda pozisyon yokken gol atarsanız mağlup olursunuz. Galatasaray taraftarı”, doğru yoldayız. Sonuçlar yanlış olabilir, bize yardımcı olmayabilirler. Bütün bunları bir kenara bırakıp çok çabuk ayağa kalkacak tecrübeye ve Galatasaray takımına sahibiz. Üzgün ​​olmalılar. Çok üzgünüz. Kötümser olmanın bir anlamı yok. Bazen futbolda her istediğin olmuyor. Hangi oyuncunun ne olduğunu bileceğiz.” Biz de Galatasaray gibiyiz.” ifadeleri kullandı.

Erman Toroğlu’ndan Fatih Terim’e sert sözler: Ya cumhurbaşkanlığını bırakın ya da…

Takımın 1 Ocak’a kadar oturacağını söyleyen tecrübeli teknik adam, “1 Ocak’ta yine harika bir Galatasaray takımı olacak. Kimin savaştığını, kimin savaşmadığını, kimin kalbinde hissedip hissetmediğini biliyoruz.” dedim.

Gelişeceklerini ve ilerleyeceklerini söyleyen Fatih Terim, “Üzgünüm. Yenilmeyi hiç sevmeyen bir insanım. Çok gördük. Çok kritik zamanlarda gördük. Bunları lig küçülürken gördük. Daha çok zaman var. Bunları aşacağız. Üzgünüz, bazen üzülüyoruz. Lazio maçı ile bu iki maç arasında çok büyük fark var. Geliştirmeye devam edeceğiz. Bazı oyuncuların kritik olduğu ortaya çıktı. Bazı oyuncuların bu fırsatlardan yararlanmadığı açıktır. Onları teraziye koyuyoruz ve adil davranıyoruz” dedi.

Fatih Terim, “Sorumlu varsa kim olduğu belli. Ben de onu söylüyorum” dedi. Kendi sorumluluğunda olduğunu söyledi.

bozguna uğratmak! Maç sonucu: Yukatel Kayserispor-Galatasaray: 3-0

“FARKLI PUANLARIMIZ OLACAK”

Golü bulamadıklarını söyleyen Fatih Terim, “Galatasaray gibi büyük takımlarda çok fazla sabra gerek yok. İlginç bir maç oynadık. Maç başlar başlamaz bir tehlike yaşadık. Herhangi bir tecrübe yaşamadık. Gole kadar tehlike. Adama arkası dönük faul yaptık. Pozisyon yokken 18 gol yedik. İkinci gol yok. Hiçbir şey. “Skorun çok farklı olacağını hepiniz biliyorsunuz. Maalesef başaramadık.” mesajını verdi.

Tecrübeli teknik direktör, sezonun başında olduklarını vurgulayarak, “Burada bizim için geriye kalan birkaç şey var. Bunlardan biri sezon başında, henüz 6. maçımızda. şimdi kaybedebiliriz. kritik zamanlarda, dar alanlarda çok geri kaldık. ne kazandığımızı biliyoruz. bir değil, iki değil. varsayım yapmıyorum, yaptığımızı söylüyorum. hiçbir galatasaray taraftarı almamalı. Umutsuzluğa gerek yok. Üzüldüler, ben de üzüldüm. Galatasaray yarım puan kaybederse üzülürüz. Ne ben ne de Galatasaray taraftarı pes etmek zorunda değil. Böyle bir puan kaybı beklemiyorduk. Ve 2-0’lık puanları kaybettik.” dedim.

Bu oyundan çıkaracaklarımız; Bazı oyuncuların önemi, bazı oyuncuların formayı kademeli olarak diğer arkadaşlara devretmesi gerektiğidir. Böyle bir kayıp beklemiyordum. Oyun böyle değildi. Çok pozisyon alıyoruz, çok şut atıyoruz. 19 atışta 2 vuruş. Oyunun çoğunda topla oynuyoruz ve kaybediyoruz. Onları aşacağız. Bunları telafi edeceğiz, evet, sorun yaşamamanız için. Yanılıyor, çünkü bunu söyleyecek havamda değilim. Kaybettiğimizde sorumluluk alıyoruz, kazandığımızda onlar kazanıyor.

Ben vazgeçecek bir tip değilim. Galatasaray taraftarı da yok. Bir an önce kazanmak, iyi oynamak için mücadelesini sonuna kadar sürdürecektir. Lazio maçından bu yana 7 gün geçti. Sıra dışı bir oyun, anlayış, pozisyon vermeyen, birçok pozisyona giren ve oyunun hakimi olan bir Galatasaray. Bunu geliştirerek daha iyi bir noktaya geleceğiz.

Galatasaray’ın lanetli 237 dakikası

HİKMET KARAMAN’A SAYGI

Öte yandan Fatih Terim, maç sonrası yayın kuruluşuna verdiği röportajda Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman’ı eleştirdi, “Hikmet röportajda bu kadar uzun kaldığı için daha fazla anlatmayacağımı söyledi sanırım. Bana açıkladı, teşekkürler.” dedim.

Galatasaray’a gol attığı için ağlayan Emrah Başsan’dan açıklama

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK