Fatih Terim isyanı! İstifa…

Fatih Terim isyanı! İstifa…

110
0
PAYLAŞ

Galatasaray taraftarından Fatih Terim isyanı!  istifa...

Süper Lig’deki Kasımpaşa maçından sonra Galatasaray, Trabzonspor maçında 2-0 üstünlüğünü koruyamadı ve sahadan 1 puanla ayrıldı. Sarı-kırmızılı taraftarlar, oyuncu değişikliğiyle eleştirilerin odağı haline gelen Fatih Terim’i istifaya davet etti.

Galatasaray, Kasımpaşa maçından sonra Trabzonspor maçında da aynı senaryoyu yaşadı. Her iki maçta da 2-0 üstünlüğünü koruyamayan Cimbom 1 puanla sahayı terk etmek zorunda kaldı.

TARAFTARLARDAN TERİM ÇAĞRISI

Trabzonspor maçının ikinci yarısında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in oyuncu değişiklikleri eleştiri konusu oldu. Özellikle ikinci yarının başında Emre Kılınç ve Morutan’ı oyundan alıp Aytaç Kara ve Ryan Babel’i sahaya süren tecrübeli teknik direktör, puan kaybının ardından adeta topa vurdu. Final düdüğünün ardından Emre Kılınç’ın sakatlığı nedeniyle oyundan çıkarıldığını ve Morutan’ın savunma gücünü artırmak amacıyla Morutan’ın oyundan alındığını belirten Galatasaray taraftarı, Fatih Terim için sosyal medyadan istifasını istedi. orta saha.

KULÜBÜN FATİH TERİM YAYININDAN YORUMLAR

Resmi sitenin Fatih Terim’in paylaşımının altına binlerce yorum yağarken, tecrübeli teknik direktörün tercihleri ​​nedeniyle puanların büyük bir kısmı kaybedildi. Twitter’da binlerce Galatasaray taraftarı, Fatih Terim’in son zamanlarda forma giydiğini ve art arda gelen beraberliklerin bu nedenle olduğunu söyledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK