F.Bahçe'nin yıldızlarına şok sözler: Korkak, bu kalitenin oyuncusu değil

F.Bahçe'nin yıldızlarına şok sözler: Korkak, bu kalitenin oyuncusu değil

82
0
PAYLAŞ

Tümer Metin;  Mergim Berisha, Miguel Crespo, Diego Rossi ve Serdar Aziz'e yüklendi

Fenerbahçe’nin Giresunspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmada eski futbolcu ve yorumcu Tümer Metin, Sarı-Lacivertli 4 futbolcuyu yükledi.

ünlü yorumcu Tümer MetinFenerbahçe’nin Giresunspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendiren Fenerbahçe, şunları kaydetti: Serdar AzizYüklendi . Serdar Aziz içinSorumluluğu kaybetme korkusu yeniden ortaya çıkıyor‘ dedi Tümer Metin, Diego Rossi ve Mergim BerişaFenerbahçe’nin de fayda sağlayamayacağını belirtti. Öte yandan Tümer Metin, Miguel Crespo yer tutucu resmiBu seviyede bir oyuncu olmadığını iddia etti.

Tivibuspor’da oynanacak Fenerbahçe-Giresunspor maçı için Tümer Metin’in yaptığı açıklamalar şöyle:

1-DIEGO ROSSI VE MERGIM BERİŞA

Fenerbahçe’nin yeni transferleri Diego Rossi ve Mergim Berisha ile ilgili konuşan Tümer Metin, “İyi bir futbolcu hemen kendini gösterir. Yeterli dakika bulduğunu düşünürsek Rossi ve Berisha’nın sisteme çok faydalı olacağını düşünmüyorum.”

2-MIGUEL CRESPO

Fenerbahçe’nin diğer yeni transferi Miguel Crespo ile ilgili konuşan Tümer Metin, “Crespo bu kalitede, bu seviyede bir oyuncu değil. Bundan sonra tamamlanmış bir kadroyla muhtemelen çok fazla dakika süreceğini düşünmüyorum.” dedi.

3-SERDAR AZİZ

Serdar Aziz’in çok fazla övüldüğüne değinen Tümer Metin, “Çok zor bir oyuncu Serdar Aziz. Bazı arkadaşlarımız, ağabeylerimiz onun Türkiye’nin en iyi defans oyuncusu olduğunu söyleyebilir ama bana göre değil. Burada ilk olarak kriterlerde yüksek bir güven aralığı var. Serdar’ “Güven aralığı çok düşük. Sorumluluk altında bile kaybetme korkusu yeniden ortaya çıkıyor ve performansı etkiliyor” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK