F.Bahçe ve Beşiktaş'ın eski futbolcusu dehşet saçtı! 1 ölü 4 yaralı…

F.Bahçe ve Beşiktaş'ın eski futbolcusu dehşet saçtı! 1 ölü 4 yaralı…

80
0
PAYLAŞ

Daha önce Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta forma giyen Sezer Öztürk, Şile’de dehşete düştü. 1 kişiyi öldüren ve 4 kişiyi yaralayan Sezer, gözaltına alınarak nöbetçi mahkemeye sevk edilerek tutuklandı.

Daha önce Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta oynadı. Sezer ÖztürkŞile’de dehşete düştü! Sezer Öztürk, trafikte yol vermekle ilgili çıkan tartışmada bir kişiyi öldürdü, dört kişiyi de yaraladı.

İddiaya göre, yabancı plakalı bir araçla gelen Fenerbahçe eski futbolcusu Sezer Öztürk ve arkadaşı, araçlarıyla karşıya geçmek için yol istedi. Halil İbrahim S. yol vermek isterken ikili arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

SEZER ÖZTÜRK KAÇIŞ

Lüks arabasından ateş etti Sezer Öztürk olay yerinden hızla kaçtı. Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada Halil İbrahim S. hayatını kaybetti. Baba Haydar G., kardeş Duran S. ile arkadaşları Sezgin Y. ve Metin A. yaralandı.

Olayı gören mahalle sakini Emre Sepetçi: Ölen arkadaş buradan kaçarak onları kovalamaya başladı. “Karışma sende bir sorun yok amacım bu ‘ dedi. Silahı kırmaya, adamı öldürmeye başladı.

Sezer Öztürk tutuklandı

1 kişiyi öldüren, 4 kişiyi yaralayan Sezer Öztürk, nöbetçi mahkemeye sevk edilerek tutuklandı.

SEZER ÖZTÜRK KİMDİR?

3 Kasım 1985 Almanya doğumlu Sezer Öztürk, futbola Bayer Leverkusen altyapısında başladı. 2004 yılında Alman takımının A takımına yükselen Sezer Öztürk, sırasıyla Nürnberg, Manisaspor ve oradan da Eskişehirspor’a transfer oldu. Eskişehirspor’daki performansıyla dikkat çeken Sezer Öztürk. 2011-12 sezonunun başında 2.75 milyon euro’ya Fenerbahçe’ye gitti. Fenerbahçe’de bekleneni veremeyen Sezer Öztürk, 2 yıl sonra 1.5 milyon euro’ya Beşiktaş’a transfer oldu. Siyah beyazlı takımda forma giyen Sezer Öztürk, sırasıyla Başakşehir ve Eskişehirspor’a kiralandı.

Sezer Öztürk, 30 yaşında şaşırtıcı bir şekilde futbol kariyerine son verdi. Futbolu bıraktıktan sonra vücut geliştirme yapan Sezer Öztürk, dış görünüşüyle ​​dikkatleri üzerine çekti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK