Eyvah! Ferdi Kadıoğlu elden kaçıyor! Özel görüşme ortaya çıktı

Eyvah! Ferdi Kadıoğlu elden kaçıyor! Özel görüşme ortaya çıktı

104
0
PAYLAŞ

Louis Van Gaal, Fenerbahçe'nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu'nu istiyor

golcü

Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın atanmasıyla ilk 11’in vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Ferdi Kadıoğlu’nda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Hollanda Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Louis Van Gaal, Ferdi Kadıoğlu’nu Hollanda’ya getirmek için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Başarılı futbolcu A Milli Futbol Takımımız tarafından da talep edilmektedir. Peki Ferdi Kadıoğlu hangi milli takımı seçecek?

3 yıldır Fenerbahçe’de oynuyor ancak Vitor Pereira’nın göreve gelmesinden sonra ilk 11’de düzenli olarak oynama şansı yakaladı. Ferdi Kadıoğluson haftalarda performansı ve skor katkısıyla dikkat çekiyordu. Ferdi Kadıoğlu Hollanda Milli Takımıgetirmek için koç Louis Van Gaal’ın fotoğrafı. çabalarını yoğunlaştırdı.

FERDİ KADIOĞLU HANGİ MİLLİ TAKIMI SEÇECEK?

A Milli Futbol Takımımız tarafından da talep edilen Ferdi Kadıoğlu’nun Hollanda U21 Milli Takım Teknik Direktörü Louis Van Gaal Erwin van de Loo ve Ferdi Kadıoğlu hakkında detaylı bilgi aldı. Hollanda’nın Ferdi Kadıoğlu’nun milli takım tercihini kendileri için kullanmakta kararlı olduğu kaydedildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK