'Emre Belözoğlu'nu kulüpten içeri sokmam!'

'Emre Belözoğlu'nu kulüpten içeri sokmam!'

85
0
PAYLAŞ

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran: Emre Belözoğlu'nu kulübe almayacağım!

Adı Çaykur Rizespor ile anılan Emre Belözoğlu için başkan Tahir Kıran’dan sert sözler. Kıran iddiaları reddederken, “Emre Belözoğlu’nu almayacağım! Emre Belözoğlu, Rize’de bir gazeteciyi döven adam! Emre Belözoğlu’nu neden alayım? Kapıdan geçmesine izin vermeyeceğim.” dedim.

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Rize’nin yerel kanalı Çay TV’ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tahir Kıran, Bülent Uygun’un ardından gazetelerde çıkan Emre Belözoğlu’nun haberiyle ilgili konuştu. “Emre Belözoğlu’nu almayacağım! Emre Belözoğlu, Rize’de bir gazeteciyi döven adam! Emre Belözoğlu’nu neden alayım? Kapıdan geçmesine izin vermeyeceğim.” ifadeleri kullandı.

“BAYER LEVERKUSEN BUNDESLIGA’NIN BEŞİKTAŞ’IDIR”

Tahir Kıran, transferlerle ilgili eleştirilere de yanıt verdi. “Joel Pohjanpalo’yu aldık, eleştiriyorlar. ‘Bunu nereden buldun?’ Biz bu forveti Leverkusen’den aldık, Bayer Leverkusen Bundesliga’nın Beşiktaş’ı.Bunun önünde oynayan oyuncunun bonservis bedeli 52 milyon euro.Bize bu adamı verdiklerinde 3 yıllık yeni sözleşme imzaladılar. Onu tuttular, bu yüzden bu adamdan beklentileri var.” dedim.

“TÜNELLİ, FİLMLİ VE RÜZGÂRLI ADAMLAR”

Tahir Kıran, transfer döneminde yaşadıkları zorlukları anlattı “Başakşehir’in satın aldığı Stefano Okaka ile iki ay görüştük. Menajeri olan kardeşi 2 milyon avronun altında bir rakamdan bahsetmiyoruz.” Sonra ‘İstanbul’a gideceğiz’ dedi. Caner Erkin Rize’ye gelmedi, Fatih Karagümrük’e gitti, Gökhan Gönül geldi para demeden.Bizim böyle adamlara ihtiyacımız var, ezgili, filmli, yel değirmenli adamlara ihtiyacımız yok.‘ dedi.

Tahir Kıran’dan Galatasaray sözleri: O takımı Rize’ye gömmemiz lazım!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK