Emre Belözoğlu bombası! Yeni takımı…

Emre Belözoğlu bombası! Yeni takımı…

105
0
PAYLAŞ

Emre Belözoğlu'na sürpriz!  Yeni takım...

Flaş Haber?? Süper Lig’e 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetle başlayan Göztepe, teknik direktör Ünal Karaman ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Emre Belözoğlu, Karaman yerine İzmir ekibinin düşündüğü isimlerden biri. Detaylar burada…

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

İLK HEDEF TAYFUN KORKUT

Süper Lig’de 3 hafta geride kalırken henüz galibiyetle karşılaşmayan Göztepe’de teknik direktör Ünal Karaman’ın dönemi sona eriyor. İzmir ekibi tecrübeli teknik adamla ayrılma kararı alırken, Karaman’ın yerine ilk düşünülen isim Tayfun Korkut oldu.

B PLANI EMRE BELÖZOĞLU

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil’in önceliği Tayfun Korkut’a vereceği, genç teknik adamla anlaşma sağlanamaması durumunda ise Alanyaspor’dan ayrılan Emre Belözoğlu ve Çağdaş Atan’ın devreye gireceği belirtildi.

ŞENOL GÜNEŞ: BU HEM EMRE’YE VE BİZİM İÇİN İYİ OLACAK

Öte yandan Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Karadağ maçı öncesi yaptığı açıklamada Emre Belözoğlu’ndan bahsetti.

‘Şartlardan dolayı mümkün değil’ diyen Şenol Güneş, şu ifadeleri kullandı:

“Emre Belözoğlu ile görüşüyoruz dedim, anladık demedim çünkü açık ve samimi olmamız lazım. Çok beğendiğim ve takdir ettiğim yetenekli bir insan. Aynı zamanda liderlik vasıflarına da sahip bir insan. hala görüşürüz daha önünde daha zaman var şartlara göre bu anın olması mümkün değil beklentilerimizde farklılıklar vardı O da oynamadığı zamanlarda da kaptanlık yapıyordu. O anlamda onu düşündüm. Burası hem ona hem bize iyi gelirdi. Şimdi olmaz, bize katılmadı. başka bir antrenör aldım, ama almadım.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK