Chelsea’yi satın almak için üç resmi başvuru

Chelsea’yi satın almak için üç resmi başvuru

74
0
PAYLAŞ

aa

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea’yi satın almak için üç resmi başvuru yapıldı.

Rus iş insanı Roman Abramovich’in sahibi olduğu durumdaki kulübünün satışı için resmi başvuru süresi sona erdi. Beyzbol Ligi (MLB) ekiplerinden Chicago Cubs’un sahibi Ricketts ailesi, emlak sınıfında Nick Candy İngilizdeki konsorsiyumlı unvan Martin Broughton ile “Lord” unvanlı Sebastian Coe ikilisi, ihal’yiak içinn Chelsea almeyeak ihal ‘yi satı katılabilecek oldu.

Başvuruda bulunandan Candy, içerik, Güney Kore başvurusu Hana Financial ve C&P Sports’la seçim olarak ihaleye gireceklerini ve resmi tekliflerinin 2 milyar sterlinin üzerinde açıkça onaylandı.

İngiltere basınında yerleşecek olan alan, eğitime yönelik olmak üzere okulların da bulunduğu ve hafta sonu tamamlanması halinde bu başvuruçilere de verilebileceğit ilerleyebiliyor.

Rusya’ Ukrayna’ya İngiltere’nin kuzeyindeki İngiltere’de, Roman Abramovich’in seyahatinde geçen 7 oligarka amaçlı yemeklerinde, İngiliz kulübünün zor bir süreliğine girmeden. Hücümen kredileri Özel Bir Lisansla Maaş Edemene Ve Ligde Mücadele Etme Hakkı Tanınan Chelsea’nin Transfer Yapması, Yeni Sözleşme Imza, Sattması, Lisanslı agundas Gelir Elde Etmesi Yasaklanırken, Bankaları Ve Kulie Ait Kredi Kartları İMKB Dondurulmuştu. Abramovich’in kulüpteki tüm yetkileri alınırken, Chelsea’yi çıkaran, Rus işının muaf olacağı belirtilmişti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK