Bursaspor'dan teknik direktör açıklaması

Bursaspor'dan teknik direktör açıklaması

42
0
PAYLAŞ

Bursaspor'un teknik direktör arayışı sürüyor

Bursaspor’un spor direktörlüğü görevine atanan Deniz Kolgu, yeni teknik direktör arayışıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Spor Toto 1. Lig takımlarından Bursaspor’da spor direktörlüğü görevine getirilen Deniz Kolgu, teknik direktör arayışının sona ermek üzere olduğunu belirtti.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre Kolgü, ligin 18. haftasında Royal Hospital Bandırmaspor maçı öncesi akşam antrenmanında açıklama yaptı.

Bursaspor’un mevcut tablosunu lehte çevirmek için mücadele edeceklerini belirten Kolgu, Bursaspor’un bir sonraki teknik direktörünün 3 ya da 4 haftalık olmayacağını vurguladı. Bursaspor’un yükselme grubu hattı için ihtiyacı olan 8-9 puanın kapatılabileceğini kaydeden Kolgü, şu ifadeleri kullandı:

“Yalnızca kendi oyuncularımızın sahaya dönmesi gerekiyor. Sahaya konsantre olmaları gerekiyor. Oyuncularımı da birçok dış etkenden korumam gerekiyor. Fırsat olursa ilk maçımı yarın kamp yapmayı planlıyorum, kampta değil. tesis, ancak bir otelde, sadece bir grup oyuncu ile bu kadro kısa sürede yeni bir atak yapacak ve bu lige hakim olacak.

Hayranlarınızın keyfini çıkarın. Bursaspor’a gelecek teknik direktör Bursaspor’u hak ettiği yere bizimle birlikte taşıyacaktır. Aceleyle vereceğimiz karar kulübümüz için maddi ve manevi bir yük olabilir. Önemli teknik adamlarla görüşüyorsunuz, deneyimli teknik adamlar, göreve hazırlar ama mali yapı ne kadar buna izin vermiyor. Bugün bu kulübün sokağa atacak 25 senti yok. Bursaspor’un boşa harcayacak parası yok. Acele etmeye ve Bursaspor’a farklı bir mali yük getirmeye gerek yok. Yarın kampta yeni teknik ekibimizi ve oyuncularımızı tanıtma çabam var.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK