'Burası neden 'Düşler Tiyatrosu' herkes hatırladı!'

'Burası neden 'Düşler Tiyatrosu' herkes hatırladı!'

129
0
PAYLAŞ

Cristiano Ronaldo: "Bu 'Düşler Tiyatrosu' neden herkes tarafından hatırlandı!"

Manchester United rövanş maçında attığı iki golle Old Trafford’u heyecanlandıran Cristiano Ronaldo, maçın hemen ardından açıklama yaptı.

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

12 yıl sonra Manchester United’a dönen Cristiano Ronaldo, Newcastle United’a karşı çıktığı ilk maçında 2 golle oynadı ve maçtan sonra duygularını paylaştı.

Sporx’ta yer alan habere göre Bu stadyumun büyülü olduğunu söyleyen deneyimli oyuncu, “Old Trafford’a dönmek, herkese bu stadyumun neden ‘Düşler Tiyatrosu’ olduğunu açıkça hatırlattı. Benim için Old Trafford, başarmak için yola çıktığınız her şeyi başarabileceğiniz büyülü bir yer.” dedim.

“HEP BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ”

Bu sezon her şeyi kazanabileceklerine inandığını belirten Ronaldo, şunları kaydetti: “Takım arkadaşlarımdan ve tribünlerden aldığımız sürekli destek sayesinde, sonunda birlikte kutlayabileceğimiz güvenle yolumuza devam ediyoruz.” ifadeleri kullandı.

Takıma katkı sağlamaktan mutluluk duyduğunu belirten yıldız isim, şunları kaydetti: “Manchester United’a geri döndüğüm ve Premier Lig’de tekrar oynamaktan gurur duyuyorum. Ama her şeyden önce takıma yardım ettiğim için mutluyum.” dedi.

12 yıl sonra Manchester United’a dönen Cristiano Ronaldo, Premier Lig’de Aston Villa’dan (8) sonra en çok gol atan ikinci takım olan Newcastle United’ı (7) geçemedi.

Cristiano Ronaldo, Manchester United’a dönüş maçında şov yaptı! 4-1

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK