'Bugün İstanbul'a gelecek' deniyordu! Bruno Pinheiro'nun açıklaması Beşiktaş'ı şok etti!

'Bugün İstanbul'a gelecek' deniyordu! Bruno Pinheiro'nun açıklaması Beşiktaş'ı şok etti!

57
0
PAYLAŞ

Bugün İstanbul'a geleceği söylendi!  Bruno Pinheiro'nun açıklaması Beşiktaş'ı şok etti!

Beşiktaş’ın Bruno Pinheiro hayalleri son anda suya düştü! Bruno Pinheiro, Estoril’in Famalicao’yu konuk ettiği maçın ardından takımda kalacağını söyledi. Pinheiro, ??Konu kapandı! Ben buradayım, takımdan ayrılmıyorum. Kulübüm konuyla ilgili bir açıklama yayınlayacak?? söz konusu.

Sergen Yalçın’ın ardından teknik direktör arayışına devam eden Beşiktaş, Bruno Pinheiro’dan kötü haber aldı. Beşiktaş’ın prensipte anlaşmaya vardığı Bruno Pinheiro, dün akşam Estoril’in maçından sonra konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Buradayım, takımdan ayrılmıyorum” dedi.

BRUNO PINHEIRO’DAN BEŞİKTAŞ’A ŞOK: KONU KAPATILDI, BURADA KALDIM

Beşiktaş’ta Bruno Pinheiro depremi yaşanıyor! Siyah Beyazlılar’ın anlaştığı ve bugün İstanbul’a geleceğini iddia eden Bruno Pinheiro, kulübü Estoril’de kalacağını açıkladı. Portekiz liginde oynanan Estoril-Famalicao maçının ardından konuyla ilgili konuşan Bruno Pinheiro, “Çok fazla konuşmak istemiyorum. Estoril kulübü bu konuyla ilgili bir açıklama yayınlayacak ama konu kapanmıştır. Ben buradayım. , takımdan ayrılmıyorum Estoril yarın açıklama yapacak sanırım ama bu konu kapanmış burdayım kalıyorum veda mesajı yok konu kapanmıştır konuyu konuşmak istemiyorum .

ADNAN DALGAKIRAN DÜN İMZA GİRECEK DEDİ

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran dün Bruno Pinheiro’nun İstanbul’a gelip kısa sürede sözleşme imzalayacağını söyledi. Siyah beyazlılar, Pinheiro’dan gelen bu haberin ardından diğer teknik direktör adaylarıyla görüşecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK