'Bu kadar da gol kaçırılmaz'

'Bu kadar da gol kaçırılmaz'

87
0
PAYLAŞ

Hakan Keleş: Bu kadar gol kaçırılmaz

Süper Lig’in 7. haftasında Yukatel Kayserispor ile 1-1 berabere kalan GZT Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, “Üç puanı çok istiyorduk. Maç öncesi inanılmaz bir ihtiyacımız vardı. Maç olarak hak ettiğimizi düşünüyorum. ” dedim.

Keleş, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, sahadan yine galip ayrılamayacaklarını söyledi.

Kazanmak adına her şeyi yaptıklarını belirten Keleş, şöyle devam etti:

Gerçekten 3 puan istiyorduk. Maçtan önce de inanılmaz bir ihtiyacımız vardı. Oyun olarak hak ettiğimizi düşünüyorum. Çok net pozisyonlar, 5-6 pozisyon, VAR’dan iki golümüz var. Oyuncularımız harika bir iş çıkardı. onlara teşekkür ederim. O yüzden söyleyecek söz bulamıyorum. Dediğim gibi moral olarak gerçekten 3 puana ihtiyacımız vardı.

Giresunspor yine kazanamadı: 1-1

Geride kalmalarına rağmen inanılmaz bir oyun ortaya koyduklarını vurgulayan Keleş, “Bugün geliştirdiğimiz oyun zirve yaptı. İnanılmaz bir maçtı. Ama yine üç puan alamadık. Rakibimize çok pozisyon vermedik. Duran toptan gol attık. Geride kalsak da harika oynadık. Arzu, arzu, coşku, ama sonuca bir türlü yansıtamadık. Şanssızlık olduğuna eminim. O kadar.” Hiçbir hedef kaçırılmayacak, çözeceğiz.” dedi.

İyi bir takım kurduklarını ve oyuncuların çabalarından dolayı üzgün olduğunu kaydeden Keleş, şunları kaydetti: “İyi bir oyun var. Ama sonuca yansıtamıyorlar. Umarım daha iyi olur.” deyimini kullandı.

Hikmet Karaman: Bu istatistiğe devam ettiğimizde güzel şeyler görebiliriz

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK