Beşiktaş'ta Atiba'nın yerine 5 aday

Beşiktaş'ta Atiba'nın yerine 5 aday

79
0
PAYLAŞ

Beşiktaş'taki scout ekibi aramaya başladı!  Hedef yeni Atiba...

sabah

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın scout takımındaki kardeşi Gürsoy Yalçın’ın Atiba Hutchinson’ın yerinde oynayabilecek isimler için rapor istediği öğrenilirken, siyah-beyazlılar arasında Lokomotiva forması giyen Enis Cokaj’ın da yer aldığı ifade edildi. , ve Klagenfurt forması giyen Turgay Gemicibaşı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, bir süre önce atiba6/8’lik bir karışık oyuncunun, izci takımındaki kardeşinin yerini alması için Gürsoy Yalçından rapor istedi

Gürsoy Yalçın raporunu hazırladı… Kısa listede Hollanda adına forma giyen Heerenveen, Joey VeermanBelçika’nın Eupen takımında oynayan Edo Kaymbe Danimarka’nın Aalborg takımı için oynamak Pedro FerreiraÖyle olduğu bildirildi.

Gürsoy Yalçın’ın listesinde yer alan Hırvatistan’ın Lokomotiva takımında forma giyen Türk pasaportu ile oynayabilen Arnavut oyuncu. Enis Çokaj Klagenfurt’ta oynamak Turgay Gemicibaşıfark ettiği öğrenildi. Özellikle yerli oyuncuyla sorun yaşayan Sergen Yalçın, bu tür alternatif oyuncuların yakından izlenmesini istedi.

(Sabah)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK