Beşiktaş'a yeni sponsor

Beşiktaş'a yeni sponsor

86
0
PAYLAŞ

Beşiktaş'a bir sponsor daha!  Kabul...

Geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın isim sponsoru olan Sompo Sigorta, 2021-22 sezonunda Beşiktaş Futbol A Takımı’nın şort ve çorap sponsoru oldu.

Beşiktaş Kulübü ile Sompo Sigorta arasındaki sponsorluk anlaşmasının imza töreni; Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş’ın katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

İmza töreninde; Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy, Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol, Sompo Sigorta Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Orhan ve Pazarlama Müdürü Murat Özgür.

Ahmet Nur Çebi törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yoluyla bedensel ve zihinsel gelişimlerinde ülkemizin öncü kuruluşu olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı olarak konuşmama spora yatırım yapan markalara teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Gelişen ve büyüyen spor dünyasında sponsorluğun öneminin farkında olan Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaş, beş yıl önce basketbolda başlayan Sompo Sigorta ile işbirliğini futbola da taşıyor.

2021-2022 sezonunu kapsayacak anlaşmamızla Futbol A Takımımız Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda Sompo Sigorta logolu şort ve çoraplarımızla sahada olacak. Ülkemizin uluslararası arenada futbolda ihtiyaç duyduğu puanları toplamayı, yeniden şampiyon olmayı ve kupalar kazanmayı hedeflediğimiz yeni sezonda Sompo Sigorta ile yaptığımız işbirliğinin bize katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün değerini bilen Sompo Sigorta ailesine ve özellikle ‘Bu aşkı anlıyoruz’ diyen CEO Recai Dalaş’a teşekkür ederim. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne tekrar hoş geldiniz.”

Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş, Sompo Sigorta olarak 1 yıllık bir aradan sonra Beşiktaş’ın gücüne güç katmak için geldiklerini belirtti.

“Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş JK ile sponsorluk bağımız bu anlaşma ile beşinci yılına girdi. Geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın isim sponsoru olduk. Bir yıl aradan sonra, Beşiktaş JK ile şimdi yeşil sahalarda yerimizi alıyoruz Sompo Sigorta Beşiktaş JK olarak başarılarıyla adından söz ettiren köklü ve güçlü bir ekibe sponsor olmaktan gurur duyuyoruz.

Son dönemdeki başarısıyla takdir edilen Beşiktaş JK’nın yıllardır taraftarlarıyla arasındaki sarsılmaz bağı Sompo Sigorta olarak hayranlıkla izliyoruz. Taraftarın bu tutkusuna yeni sezonda destek olmak için başlattığımız kampanya ile #BizBuAşkıAnılır diyoruz. Beşiktaş JK’nın bu sezon hem Türkiye Ligi’nde hem de Şampiyonlar Ligi’nde bizleri gururlandıracak başarılara imza atacağına inancımız tamdır. Sompo Sigorta olarak Beşiktaş’ın gücüne güç katmak için geldik.”

Törenin sonunda Ahmet Nur Çebi, Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş’a adının yazılı olduğu bir Beşiktaş forması hediye etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK