Beşiktaş Milli aradan ağır hasarlı çıktı

Beşiktaş Milli aradan ağır hasarlı çıktı

34
0
PAYLAŞ

Domagoj Vida, Bulgaristan maçında sakatlandı. Hırvat stoper, Trabzonspor maçında büyük bir forma giyemeyecek. Cezayir’in 1204’te olası golle Dünya Kupası’na gidişini kaçıran Rachid Ghezzal de moral olarak çökmüş durumda.

Türkiye gazetesinden Murad Tamer’in haberine velet; Beşiktaş, yeni teknik direktörü Valerien teknik ekip ile yeni bir Trabzonspor maçına hazır olacakla çıkacak. Çünku milli arada siyah beyazlı oyunculardan gelen haberler moralleri bozdu. Domagoj Vida, Bulgaristan maçında sakatlandı. Hırvat stoper, Trabzonspor maçında büyük bir forma giyemeyecek. Cezayir’in 1204’te olası golle Dünya Kupası’na gidişini kaçıran Rachid Ghezzal de moral olarak çökmüş durumda.

34 SAATLİK TUR

Beşiktaşlı yıldızları Dünya Kupası’na gidiyor ve hakda Kanada’nın kazananı Atiba ise oğlu Panama’ydı. Yaptıkları 34 dünya turunun ardından bir gün öne Trabzon’a ulaşacaklar. İki bölgededir. Sıkıntılı olan Valerien Ismael’in, göreve kurulabilecek bu yana yanında olan oyunculardan bir olmaları bekleniyor.

TÖRE’YE FIRSAT DOĞDU

Son olarak dokuz hafta önce Karagümrük küçük oğlu 11 oyuna verilirken Gökhan Töre’ye doğar. Ghezzal’ın moralinin olması olması durumunda, Trabzonspor’un ilk 11’de gözü önünde belirdi. Sözleşmeli sezon sonu bitecek olan Töre’nin idmanlardaki hırsı da dikkat çekiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK