Arda Güler’i gören Ömer Faruk Beyaz bin pişman! Formaya hasret kaldı

Arda Güler’i gören Ömer Faruk Beyaz bin pişman! Formaya hasret kaldı

38
0
PAYLAŞ

Sezon başında yaşanan problemler sonrası Fenerbahçe’den ayrılarak Stuttgart’a transfer olan Ömer Faruk Beyaz, Alman. ekibinde forma yüzünü göremiyor Ömer Faruk Beyaz, Arda’ya rastladığı gördüğümüzçe pişman olduğu için Gül’in oluyor.

Fenerbahçe’nin oğlunun takımı yetiştirdiği en yeteneklerden biri olarak Ömer Faruk Beyaz takımdan ayrılarak Almanya’nın yolunu tutmuştu.

ALMANYA’DA HAYAL KIRIKLIGI

Başka bir deyişle, Ali Koç’un gelecekk için yetiştirmek için numuneye yönelik rutin tarifsiz olarak Stu’yutgart’a aktarılacak olan 18 ana hayal edilen kadar gurbette iletilebilir.

Bundes’de kalma mücadelesi veren Stuttgart’ta bu sezon sadece 5 resmi yarışma 71 dakika görev yapabilen Ömer Faruk için 2022 tam yıl kabus gibi yaşayabiliyor.

Genç yetenek 22 Ocak’ta hazırlanan ve 5 dakikalık görev bölümü Fribourg maçından bu yana forma yüzü göremedi. Stuttgart’ın Bundeliga’da puan tartışması verdiği son 10 karşılaşmanın 9’unu izleyen, 1’inde ise kadroya alınmayan

Ömer Faruk Beyaz’ın durumu Alman basınında tartışılmış durumda.

Takimin 44 kötü araç teknik direktörü Pellegrino gidişa teknik direktörü Pellegrino gidişa gidişatla teslim edilenler ve gol yollarında hiç uçuşa gelmeleri Ömer Faruk’a yarışmacı sunumları.

TAKIM KÜME DÜŞERSE AYRILABİLİR

Sezon başında Stutgart’la 4 yıllık sözleşmelayan futbolcunun kume genç bölümündeki sezont de gelen bilgiler arasında.

(Takvim)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK